بازیابی تصاویر پاک شده از گوشی هوشمند

موبایل ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بازیابی تصاویر پاک شده از گوشی هوشمند

بازیابی تصاویر پاک شده : در دنیای امروز که همه چیز پیشرفت کرده است، نوع ارتباطات و نوع تعاملات ما انسانها نیز متحول شده است و ما می توانیم به راحتی و با کمترین هزینه با دیگران تعامل داشته باشیم. یکی از این پیشرفت ها استفاده از گوشی های هوشمند است که با استفاده از آنها به راحتی می توانی انواع کارها از جمله گرفتن و همینطور دیدن عکس را انجام دهیم. اما شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته یا ناخواسته عکسی را حذف کرده باشید و بعد خواسته باشید آن عکس را بازیابی کنید؛ در این مطلب برای شما کاربران عزیز آموزش چگونگی بازیابی عکس در گوشی های هوشمند را در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

بازیابی عکس با اپلیکیشن FonePaw Android Data recovery

اپلیکیشن FonePaw Android Data recovery با رابط کاربرپسند خود به سادگی تصاویر از دست رفته شما را بازیابی می کند. توصیه می کنیم این اپلیکیشن را حتی اگر در حال حاضر به آن نیاز ندارید هم نصب کنید، چرا که برای بازیابی تصاویر در صورت از دست دادن آنها، سرعت عمل شرط نخست موفقیت خواهد بود.
حال فرض کنید تصویری به طور ناخواسته از گوشی شما پاک شده است. نخستین کاری که لازم است انجام دهید، قطع کردن اتصال گوشی خود به اینترنت است. چرا که اگر فایل جدیدی از طریق اینترنت وارد گوشی شده و در آن ذخیره شود، بازیابی فایل قبلی بسیار دشوار و حتی غیرممکن خواهد بود. همچنین به یاد داشته باشید که این برنامه برای بازیابی تصاویر به دسترسی روت نیاز دارد.
نکته مهم دیگر این است که این برنامه باید روی کامپیوتر (مک یا ویندوز) نصب شود. پس از نصب، محیط برنامه به این شکل خواهد بود. حال گوشی خود را به کامپیوتر متصل کرده و حالت Debugging را فعال کنید. اگر پیام مشابهی روی کامپیوتر خود دریافت کردید نیز آن را تایید کنید.
حال می توانید نوع فایلی که قصد بازیابی آن را دارید انتخاب کنید. در مرحله بعد اسکن گوشی شما آغاز می شود. در این مرحله پیامی روی گوشی نمایش داده می شود، آن را تایید کنید. پس از تکمیل اسکن، گوشی به طور خودکار ریستارت می شود. صبور باشید تا گوشی به طور کامل روشن و قابل استفاده شود. هر پیامی که برای دسترسی به فایل های گوشی از سوی این برنامه دریافت کردید را تایید کنید.

آموزش بازیابی تصاویر پاک شده از گوشی هوشمند

بازیابی تصاویر پاک شده : بازیابی عکس های پاک شده از گوشی اندرویدی

 

تمامی فایل های حذف شده از گوشی خود را در این صفحه مشاهده می کنید. هرکدام که مدنظر شما است را انتخاب کنید، گزینه recover را انتخاب کنید و کار به همین سادگی به پایان می رسد.
بازیابی تصاویر پاک شده

بازیابی تصاویر پاک شده : اپلیکیشن FonePaw Android Data recovery به سادگی تصاویر شما را بازیابی می کند

پورتال رنگی _ آموزش بازیابی تصاویر پاک شده از گوشی هوشمند
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !