بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند!

گوناگون ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند!

بازیگران مرد ایرانی: ازدواج یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی است که برای هر فردی در سن خاصی پیش می آید. در دین اسلام ازدواج یعنی کامل شدن دین که ما نیز بر طبق این سنت اسلامی سعی می کنیم جوانان در سن جوانی تشکیل خانواده دهند تا هم خودشان از سلامت روانی بهره ببرند و هم جامعه ای سالم داشته باشیم. در این مطلب به جهت اینکه بازیگران سینما و تلویزیون بسیار مورد توجه عامه هستند، خبری در مورد بازیگران مجرد ۴۰ سال بالای ایرانی را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

امیر آقایی

بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند!
امیر آقایی ۴۶ ساله بازیگر، نویسنده، عکاس و نقاش است. او در اولین تجربه سینمایی اش در فیلم «ارتفاع پست» حاتمی کیا مقابل دوربین رفت. در سریال های تلویزیونی موفقی مثل اولین شب آرامش، بی گناهان و یادآوری و… هم حضور قابل توجهی داشت.

امیر آقایی در یکی از برنامه های «دورهمی» مهمان مهران مدیری بود و درباره مجردی اش گفت هیچ وقت به خواستگاری نرفته است و هنوز به صورت جدی به ازدواج فکر نکرده است. او به مدیری گفت ازدواج اتفاق مهمی است و او هم یک روز به آن فکر می کند. امیر آقایی شعر هم می گوید. از او یک مجموعه هایکو با نام «بیدها در باد» در سال ۱۳۸۹ توسط «انتشارات حوض نقره» منتشر شده است.

بهرام رادان

بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند! (2)
بهرام رادان با ۳۷ سال سن یکی دیگر از مردهای مجرد است که هر چند وقت یک بار خبر ازدواجش منتشر می شود اما او هیچ وقت ازدواج نکرده است و هنوز هم به ازدواج فکر نمی کند. بهرام رادان برای اولین بار با فیلم «شور عشق» نادر مقدس وارد دنیای بازیگری شد. او بعد از درخشش در این فیلم، نقش های متفاوتی در فیلم های آواز قو، سنتوری، حکم، عصر یخبندان و… بازی کرد.
بهرام رادان یک آلبوم موسیقی هم کار کرده است. رادان هم هنوز هیچ دلیلی برای ازدواج نکردنش مطرح نکرده است و فقط می گوید هنوز به آن فکر نمی کنم.

محمدرضا گلزار

بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند! (3)
محمدرضا گلزار ۳۹ ساله هم یکی دیگر از مردهای مجرد سینمای ایران است. والیبالیست و نوازنده گیتار و مهندس مکانیک و بازیگر. گلزار همیشه در صدر خبرهای ازدواج و نامزدی و… بود اما هیچ وقت در واقعیت ازدواج نکرد و فقط خبرهای کذب ازدواجش را روی سایت ها و بعضی مجله ها می خواند.
او در یک مصاحبه گفته بود هر روز که چشمش را باز می کند، خبرهایی می شنود که روحش هم خبر ندارد. مثلا ازدواج با فلان بازیگر یا فلان هنرمند یا حتی تصادف و مرگ. او بیشتر از همه هنرپیشه های دیگر در دایره شایعه سازان گیر کرده و همیشه از او یک خبر ازدواج یا نامزدی هست. به هر حال او تا امروز ازدواج نکرده است و همه شایعات را در این مورد رد می کند.

حامد بهداد

بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند! (4)
حامد بهداد ۴۳ ساله، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون. حامد بهداد که خوانندگی هم می کند و دستی هم در موسیقی نیشابوری، دارد برای اولین بار با فیلم «آخر بازی» همایون اسعدیان معروف شد و بعد با فیلم های مختلف دیگر در سینما درخشید. او برای بازی در فیلم «روز سوم» کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شد؛ و برای فیلم «جرم» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل را به دست آورد.

حامد بهداد هم یکی از بازیگران مجرد سینمای ایران است که تاکنون ازدواج نکرده است. او هیچ وقت درباره دلیل تجردش صحبت نکرده است.

پورتال رنگی _ بازیگران مرد ایرانی بالای ۴۰ سال که مجردند!
منبع: عصر خبر

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !