دانلود بازی twofold inc که ریاضی شما را تقویت می کند!

تکنولوژی ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دانلود بازی twofold inc که ریاضی شما را تقویت می کند!

دانلود بازی twofold inc : در دنیای امروزه که فناوری به خصوصی ترین نقاط زندگی ما ورود کرده است، بسیاری از چیزها تحول اساسی یافته اند. یکی از این تحولات اساسی در مورد بچه ها اتفاق افتاده است و آن هم به این صورت که در گذشته نه چندان دور کودکان و نوجوانان با فعالیت بدنی بازیهای شان را انجام می داند و لازمه اکثر بازیها هم استفاده از فعالیت ذهنی بوده است. اما در دوران کنونی بچه ها بیشتر با بازیهای انلاین و اینترنتی و تک نفره که مستلزم هیچ فعالیتی هم نیستند اوقات فراغت خود را سپری می کنند. ما برای جلوگیری از این اقدام و یا حداقل کاهش آن در این مطلب نوعی بازی را برای شما در نظر گرفته ایم که منجر به تقویت ریاضی شما می شود و به این صورت حداقل از نظر ذهنی فعال می شوید.

دانلود بازی twofold inc که ریاضی شما را تقویت می کند!بازی twofold inc

twofold inc بازی جدیدی است که بر پایه بازی ریاضی بنا و طراحی شده است.
در این بازی شما درون صفحه بنفش رنگی، مربع های کوچک رنگی را مشاهده می کنید که دارای ۴ رنگ مختلف بوده و خود آنها، مربع یا مستطیل بزرگتری را تشکیل داده اند. در قسمت بالا به شما تعداد نوار رنگی نشان داده می شود و در زیر آن ها عددی در مضرب دو نوشته شده است. شما باید بتوانید با حذف کردن مربع های رنگی به عددی که در زیر نواری رنگی نشان داده می شود برسید و برای این کار نیز امتیاز دریافت خواهید کرد.

شما می توانید صفحه بازی را به جهت های مختلف حرکت بدهید تا به ترکیب مورد نظر خود از رنگ مربع ها برسید اما این کار به صورت محدود است و نمی توانید هر هنگام که خواستید اقدام به تغییر کنید ، به همین منظور شما باید برای پیش بردن بازی استراتژی و برنامه ای دقیق و مناسب داشته باشید چرا که انجام حرکات اشتباه برای عمل آزمون و خطا می تواند به ضرر شما انجام شود.

گفتنی است ؛ صداگذاری این بازی اندروید به بهترین نحو ممکن انجام شده است؛ پس پیشنهاد می کنیم در هنگام بازی کردن صدای ولوم گوشی خود را تا آخرین حد افزایش دهید!

ویژگی های بازی twofold inc :

گیم پلی چالشی بدون پایان

دارای دو حالت بازی استاندارد و سخت!

وجود صداگذاری بسیار حرفه ای و عالی

دریافت نسخه اندروید

پورتال رنگی _ دانلود بازی twofold inc که ریاضی شما را تقویت می کند!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !