روش بافت شال گردن سگک دار یکطرفه

هنری ۲۷ آبان ۱۳۹۴ یک دیدگاه

روش بافت شال گردن سگک دار یکطرفه

روزهای سرد فصل زمستان نزدیک است و همه افراد بویژه خانها دوست دارند در این فصل نوع لباسی داشته باشند که هم شیک پوشی شان از دست نرود و هم از سرما حفظ شوند. از جمله لباس های مناسب فصول سرد سال ژاکت و شال گردن هستند که بین خانمها هم طرفداران زیادی دارند. در این مطلب ما شال گردن را انتخاب کرده ایم و آموزش گام به گام چگونگی بافت یک نوع شال که شال گردن سگک دار یکطرفه نام دارد را برای شما همراهان عزیز در نظر گرفته ایم. امیدواریم این آموزش را یاد بگیرید و این مدل شال را به راحتی ببافید و از پوشیدن آن لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید.

وسایل لازم برای بافت شال گردن سگک دار یکطرفه :

  • کاموا در دو رنگ مختلف ( ۴ کلاف ۱۰۰ گرمی )
  • میل شماره ۵

شال گردن

آموزش کامل بافت شال گردن سگک دار یکطرفه :

در مرحله اول اموزش ابتدا نخ‌های کامواها را یکی کرده، ۲۶۰ دانه سر بیاندازید. سپس کار را با (مدل کش باف) ۲ دانه از زیر، ۲ دانه از رو شروع کرده تا ۱۰ سانتی متر ادامه دهید. ۵ سانتی متر بعدی را ۳ دانه از زیر، ۱ دانه از رو ببافید. در مرحله بعد ۲ سانتی متر بعدی کار را همه دانه‌ها را از رو ببافید. در رج بعدی ۵ دانه جدا کرده ، ۱ دانه را کور کنید تا رج تان تمام شود. سپس ۱۰ رج این ۵ دانه‌های جدا شده را مدل ساده یعنی از رو ببافید. جمع شماره‌های بدست آمده دور شال گردن ۵۲ عدد خواهد بود.

روش بافت شال گردن سگک دار یکطرفه

روش تهیه گل سینه برای مدل شال گردن سگک دار یکطرفه :

برای تهیه گل سینه یک النگو پلاستیکی را به کمک قلاب و کاموا، دورش را قلاب بافی کرده و سپس روی بافتنی تان آن را نصب کنید. به همین سادگی گل سینه را هم درست می کنید.
امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید.

پورتال رنگی _ روش بافت شال گردن سگک دار یکطرفه
منبع: لایت مد

1 دیدگاه on "روش بافت شال گردن سگک دار یکطرفه"

عالی بود ممنونم از سایت عالیتون