ماجرای بانکی که الناز شاکردوست را آقا خطاب کرد!

گوناگون ۰۸ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرای بانکی که الناز شاکردوست را آقا خطاب کرد!

همانطور که در مطالب پیشین برای شما آورده بودیم، الناز شاکردوست یکی از ستاره های سینمای ایران در ۷ تیر ۳۲ ساله شد و عکسهای جشن تولدش را نیز منتشر کرد. گویا یکی از بانکها برای این هنرمند جوان پیامک تبریک تولد ارسال کرده است که در آن نوشته است: «آقای الناز شاکردوست تولدتان مبارک» و خانم شاکردوست هم در صفحه شخصی اش به این افدام واکنش نشان داده است. در ادامه با جزییات این خبر همراه ما باشید.

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران است. او بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است. او در سال (۱۳۸۳) با بازی در فیلم گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به سینما وارد شد.

پیامک جنجالی یک بانک برای تبریک تولد الناز شاکردوست

الناز شاکردوست، بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون، هفتم تیر، ۳۲ ساله شد. این بازیگر به یکی از پیامک های تبریک تولد که توسط بانک برای او ارسال شده بود و وی را “آقای الناز شاکر دوست” خوانده بود، در صفحه شخصی اش در اینستاگرام واکنش نشان داد.

الناز شاکردوست نوشت:”نه من آقااام؟؟؟آخه تا چه حد رو مردونگى من حساب کردن؟!! هیچوقت فکر نمیکردم تبریک تولد بتونه تا این حد آدم رو دچار بحران هویتى و یاس فلسفى کنه!!! به این میگن مشترى مدارى”.

ماجرای بانکی که الناز شاکردوست را آقا خطاب کرد! (1)

پورتال رنگی _ ماجرای بانکی که الناز شاکردوست را آقا خطاب کرد!

منبع: صفحه شخصی الناز شاکردوست

Please Login to comment