بلوتوث ۵ را بیشتر بشناسید

تکنولوژی ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بلوتوث ۵ را بیشتر بشناسید

بلوتوث 5 را بیشتر بشناسید

بلوتوث ۵ را بیشتر بشناسید

بلوتوث ۵ : گروه توسعه دهنده بلوتوث ، در روز شانزدهم ماه جون از چهار دستاورد جدید برای بلوتوث ۵ رونمایی خواهد کرد. پس باید کم کم منتظر ورود نسل جدید بلوتوث به داخل گوشی ها ، لپ تاب ها و پخش خودروها باشیم.

بلوتوث ۵ سریعتر است.

به گفته گروه توسعه دهنده بلوتوث، نسل جدید بلوتوث سرعتی معادل دو برابر سرعت نسل قبلی اش دارد. با یک حساب سرانگشتی این طور میتوان برداشت کرد که بلوتوث ۵ به حداکثر سرعت ۲Mbpsخواهد رسید.

بلوتوث ۵ حد فاصل بیشتری را پوشش میدهد.

پوشش دهی بلوتوث در این نسخه، ۴ برابر نسخه قبلی میباشد. به عبارتی دیگر شما میتوانید ار فاصله حدودا ۳۰۰ متر اقدام به دریافت و یا ارسال فایل کنید.البته محدوده دقیق این پوشش به گوشی شما نیز بستگی دارد.

بلوتوث ۵ شما را به یک مسیر یاب توانمند بدل میکند.

بلوتوث ۵ قصد دارد تا با اضافه کردن ویژگی های ناوبری کارها را برای شما آسان کند. همچنان بلوتوث ۵ میتواند با ایجاد ارتباط بین وسایل منزل قدرت کنترل بیشتری به شما بدهد. همچنین به طور مثال شما میتوانید با استفاده از این نسخه جدید به راحتی به فروشگاه ها و مسیر های منتهی به آن دسترسی داشته باشید.

بلوتوث ۵ با گوشی های جدید سازگارتر است.

بر خلاف برخی از آپگرید های بلوتوث ممکن است در این نسخه از بلوتوث نیاز به آی سی های پرتوان تری داشته باشیم. اگر چه هنوز برخی از سیستم های قدیمی قابلیت پشتیبانی از بلوتوث ۵ را دارد. پس به همه شما توصیه میکنم منتظر ورود پرچم داران سال ۲۰۱۷ باشید تا از نزدیک با بلوتوث ۵ آشنا شید.

نُقل خبر _ بلوتوث ۵ را بیشتر بشناسید
بلوتوث

Please Login to comment