همه چیز درباره بهاره افشاری – بازیگر و طراح لباس

دنیای مد , مد و پوشاک ۲۵ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

 

همه چیز درباره بهاره افشاری - بازیگر و طراح لباس

بهاره افشاری متولد ۱۳۶۳ در شاهرود، طراح لباس و بازیگر ایرانی است که دیپلم بازیگری دارد و فارغ التحصیل رشته نقاشی است.

بهاره افشاری هرچند با بازیگری و بازی در سریال او یه فرشته بود مشهور شد اما بیش از آن که بازیگر باشد طراح لباس است. در سال ۱۳۸۳ زمانی که نوزده سال بیشتر سن نداشت، به عنوان جوان ترین طراح لباس شناخته شد. با پرتال رنگی همراه باشید تا درباره بهاره افشاری طراح لباس و بازیگر و سبک زندگی وی بیشتر بدانید !

او در طراحی لباس موفقیت هایی به دست آورده و همه تلاشش این است که کارهای خاصی ارایه دهد و به تعداد شعبه هایش حتی در خارج از کشور اضافه کند. وی بیشتر در رابطه با طراحی مانتو فعالیت می کند. بهاره افشاری به رنگ های شاد بیشتر علاقه دارد و رنگ های مورد علاقه او سبز و سفید یا زرد و قرمز هستند.

چه شد که به طراحی لباس علاقه مند شدید ؟

پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدل های لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودم و دوست داشتم طراح لباس شوم. از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر می شد؛ بنابراین معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد شدم. کارم را به صورت جدی شروع کردم و درست، زمانی که مثل امروز، مزون های زیادی در شهر تهران وجود نداشت، کارم گرفت و از این بابت خیلی خوشحالم. خیلی های مان جایگاه مد را نمی شناسیم و این موضوع هنوز خوب جا نیفتاده و این مرا ناراحت می کند. در ایران چندین تولیدی به نام بهاره افشاری ثبت شده و در حال حاضر تصمیم دارم برند خود را در ترکیه توسعه دهم.

چرا طراح لباس ؟

من فکر می کنم شخصیت هر کسی را لباس پوشیدنش نشان می دهد. فرد باید باور کند که خودش با همه داشته ها و نداشته هایش مهم است نه چیزی که صرفا به جهت تقلید، انتخاب کرده است.

رنگ های تیره یا روشن ؟

همیشه به سادگی علاقه و اعتقاد دارم چرا که با ترکیب رنگ های روشن به راحتی می توان تنوع ایجاد کرد و کمتر خسته شد.

نظر شما نسبت به لباس های تنگ چیست ؟

به طور کلی در هر نوع پوششی سلیقه نقش مهمی دارد اما به نظر من پوشیدن لباس های تنگ و اندامی که در برخی موارد دیده می شود، فرد را خیلی معذب می کند و در بعضی موارد حتی آزادی عمل را از او می گیرد. من به شخصه این مدل لباس ها را دوست ندارم، حتی در انتخاب لباس شب، از این لباس ها استفاده نمی کنم و گرایشم به سمت مدل های ساده و راحت است.

نظر بهاره افشار درباره جراحی زیبایی

او که جراحی زیبایی انجام داده معتقد است که هر فردی باید خودش باشد اما گاهی فرد واقعا به انجام عمل زیبایی نیازمند است که همین عمل زیبایی به او اعتماد به نفس می دهد و خیلی هم خوب است.

 

 

Please Login to comment