بهترین روش ماندگار کردن بوی عطر

عطر و ادکلن ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

بهترین روش ماندگار کردن بوی عطر

ماندگار کردن بوی عطر : هر انسانی دوست دارد خوشبو باشد و دیگران از با او بودن لذت ببرند. معمولا برای رسیدن به این هدف خانمها و آقایان از عطر استفاده می کنند و به عبارتی عطر و اسپری وسیله های این کار هستند.
عطرها در مدلهای مختلف وجود دارند که برای خانمها و آقایان انواع مختلف دارد. بوهای تند، خنک و… از انواع بوی عطر هستند که خانمها و آقایان بنا به سلیقه شان از انها استفاده می کنند.

انواع عطر زنانه و مردانه

عطرها در برندهای مختلف هم وجود دارند که البته قیمت آنها نیز متفاوت است. اما برخی اوقات اکثر خانمها و برخی آقایان از اینکه عطرشان بوی ماندگاری ندارد گلایه دارند و دوست دارند عطرشان ماندگاری بیشتر داشته باشد؛ ما در این مطلب روشی منحصر بفرد در این زمینه برای شما بیان کرده ایم.

روشی فوق العاده برای ماندگاری بوی عطر

در این مطلب روشی خاص برای شما آموزش می دهیم که مطمئنا تا به حال به طور قطعی به آن فکر نکرده اید.

برای ماندگار شدن بوی عطرتان می توانید عطر را به حالت اسپری به موهایتان بزنید. این کار باعث می شود بوی عطر تا ساعتها باقی بماند.

بهترین روش ماندگار کردن بوی عطر

ممکن است خانمها فکر کنند این کار باعث صدمه زدن به موهایشان می شود، اما نگران نباشید؛ می توانید به شانه یا برس تان عطر اسپری کنید و بعد موهایتان را با آن شانه کنید. این کار باعث می شود عطر بین موهایتان پخش شود و روشی فوق العاده است و در ضمن به موهایتان هم آسیب وارد نمی شود.

پورتال رنگی _ بهترین روش ماندگار کردن بوی عطر
منبع: سیمرغ

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !