بهزاد فراهانی از ایران رفت

فرهنگ و هنر ۲۵ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

بهزاد فراهانی از ایران رفت

بهزاد فراهانی از بازیگران پیشکسوت و با تجربه سینما و تلویزیون کشورمان است که به تازگی خبرهایی از او در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر اینکه قصد ترک ایران را دارد. در این مطلب مطلب جزییات این خبر را بررسی می کنیم.

بهزاد فراهانی که در نمایش «ترور» نقش اشعث‌ابن قیس کندی را بازی می‌کند،در نشست خبری این نمایش گفت: «آقایان و بزر گان سیاست‌های کلان، توپ را در زمین اهالی تئاتر انداخته‌اند و ما را به جان هم. زمانی‌که نعیمی به من پیشنهاد کرد تا در این نمایش بازی کنم، بسیار خسته بودم چون نمایش زیبایی را به‌روی صحنه بردم اما حکایتم، «من بدو آهو بدو» شده است که چه موقع جناب وزیر، حق و حقوق بازیگران را می‌پردازد.»

بهزاد فراهانی از ایران رفت

بهزاد فراهانی از ایران رفت

فراهانی با این اشاره که به‌زودی ایران را ترک می‌کنم، خطاب به نمایندگان مجلس گفت: «ده سال است که مداوم از شما دعوت می‌کنم بیایید و مجانی تئاتر ببینید، لازم نیست به پشت‌ صحنه سر بزنید و مشکلات ما را ببینید بلکه مانند همه چیزهای حاضر و آماده‌ای که از آنها استفاده می‌کنید، تئاتر حاضر و آماده ببینید. ما به شما تعظیم هم می‌کنیم، فقط بیایید و ببینید.»

اودر پایان درمورد رفتنش از ایران توضیح داد: «من دیگر تئاتر روی صحنه نمی‌برم. وقتی تئاتر را ترک می‌کنم، یعنی ایران را ترک کرده‌ام، در این کشور نمی‌شود تئاتر کار کرد.»

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !