تجاوز ۲ پسر جوان به منشی یک پزشک

اجتماعی , اخبار و حوادث ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۰ دیدگاه

۲ پسر که با ربودن منشی جوان او را مورد تجاوز قرار داده بودند، با رأی قضات دادگاه کیفری، به تحمل ۱۷ سال حبس محکوم شدند.

رسیدگی به این پرونده از چندی قبل با شکایت منشی یک پزشک آغاز شد. وی که دختری ۲۰ ساله بود به ماموران گفت: چندروز قبل با پسر جوانی آشنا شدم. او که جوان خوبی به نظر می رسید از من خواستگاری کرد و پیشنهاد ازدواج داد. من هم به حرف هایش دلگرم شدم تا اینکه چند روز بعد عباس با من قرار گذاشت که به گردش برویم. چند دقیقه کنار خیابان منتظر ماندم تا اینکه او سوار بر یک خودروی پژو سر رسید اما جوان دیگری نیز همراهش بود. پسر مورد علاقه ام او را معرفی کرد و گفت از دوستانش است و کمی جلوتر پیاده می شود. من هم سوار شدم اما چند دقیقه بعد همان پسر جوان چاقویی زیر گلویم گرفت و شروع به تهدید کرد. آنها به زور من را به خانه ای در قرچک بردند و در آنجا مورد تجاوز قرار دادند.

با شکایت دختر جوان تحقیقات برای دستگیری ۲ متهم آغاز شد و چند روز بعد ماموران توانستند آنها را به دام بیندازند. هر چند متهمان به کلی این ماجرا را انکار می کردند و مدعی بودند که اصلا دختر جوان را نمی شناسند اما تحقیقات متخصصان پزشکی قانونی و انجام آزمایش دی ان ای اظهارات دختر جوان را تایید می کرد. در چنین شرایطی پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه محاکمه که چند روز قبل به ریاست قاضی خازنی برگزار شد، شاکی بار دیگر آنچه را اتفاق افتاده بود توضیح داد و گفت: پسر جوان من را فریب داد. فکر می کردم او واقعا قصد ازدواج دارد اما همه حرفهایش نقشه بود تا من را به دام شیطانی ای که با همدستش طراحی کرده بود، بیندازد. با وجود این اظهارات متهمان باز هم اتهامشان را انکار کردند. در چنین شرایطی قضات دادگاه با اعلام ختم دادرسی رای خود را صادر کردند. بر اساس این رای ۲ متهم به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۵ سال حبس به اتهام آدم ربایی با وسیله نقلیه و ۲ سال حبس به اتهام تهدید با چاقو محکوم شدند.

دیدگاه بگذارید

10 نظرات روشن "تجاوز ۲ پسر جوان به منشی یک پزشک"

معلومه قاصی پول گرفته که اعدام نشه یه روزی زن خودشم به خودش خیانت می کنه چوب خدا صدا نداره

حقشون بوده .باید بیشتر شلاقشون میزدن

بازم میگم مقصر از زن دختر هست اگ مقصر نبوده چرا بادوتا پسر که نمیشناسم بیرون بره ازدواج باید بیاد خانه رسمن ازش خاستگاری کند مقصر دختر بوده بخاطر اون اعدامش نکردن

اینکه دختران تشنه … هستند بجای خود بهر حال دختر سادگی کرده و تاوان کارش همینه دو جوان هم درگیر ترشحات هورمون جنسی بودند که رفتاری ناخوشایند است و نبود … بلای جان زن و دختر مردم شده باید در هتلها مانند دبی جایی برای … باشد. چون کشوری جهان سومی هستیم و بسیار بسته البته در دبی برای تجاوز فرد اول و دوم اعدام و بقیه زندان اینجا هم نظری ندارم.

این جور موقع قاصی که مردا ست هرگز حق زن را نمی گیره این که واصح و مبرهنه

در موارد تجاوز فقط اعدام

دلیل عدم اعدامش این بوده که به قضات ثابت نشده که این دختر با اجبار به خواسته های اونها تن داده فقط حکم این که دزدیدنش رو ۱۵سال حبس دادن بنظره من دختر وقتی میدید کسه دیگه ایی تو ماشینه نباید سوار میشد که این وضعیت پیش بیاد مطمن باشید اگه تجاوز به زور به قضات ثابت میشد مطمنا اعدام میشدن حتما یه چیزی بوده که اعدام نکردن

چرا حبس ؟؟مگر تجاوز به عنف با زور و تهدید مجازات سلب حیات نیست ؟؟؟

بایذ اعدام میشدن نه حبس …..مجازات تجاوز باید اعدام باشه نه حبس

بلی در موارد تجاوز به زن و بچه که هیچ دفاعی از خود ندارن فقط اعدام