تجاوز ۲ پسر جوان به منشی یک پزشک

اجتماعی , اخبار و حوادث ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۰ دیدگاه

۲ پسر که با ربودن منشی جوان او را مورد تجاوز قرار داده بودند، با رأی قضات دادگاه کیفری، به تحمل ۱۷ سال حبس محکوم شدند.

رسیدگی به این پرونده از چندی قبل با شکایت منشی یک پزشک آغاز شد. وی که دختری ۲۰ ساله بود به ماموران گفت: چندروز قبل با پسر جوانی آشنا شدم. او که جوان خوبی به نظر می رسید از من خواستگاری کرد و پیشنهاد ازدواج داد. من هم به حرف هایش دلگرم شدم تا اینکه چند روز بعد عباس با من قرار گذاشت که به گردش برویم. چند دقیقه کنار خیابان منتظر ماندم تا اینکه او سوار بر یک خودروی پژو سر رسید اما جوان دیگری نیز همراهش بود. پسر مورد علاقه ام او را معرفی کرد و گفت از دوستانش است و کمی جلوتر پیاده می شود. من هم سوار شدم اما چند دقیقه بعد همان پسر جوان چاقویی زیر گلویم گرفت و شروع به تهدید کرد. آنها به زور من را به خانه ای در قرچک بردند و در آنجا مورد تجاوز قرار دادند.

با شکایت دختر جوان تحقیقات برای دستگیری ۲ متهم آغاز شد و چند روز بعد ماموران توانستند آنها را به دام بیندازند. هر چند متهمان به کلی این ماجرا را انکار می کردند و مدعی بودند که اصلا دختر جوان را نمی شناسند اما تحقیقات متخصصان پزشکی قانونی و انجام آزمایش دی ان ای اظهارات دختر جوان را تایید می کرد. در چنین شرایطی پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه محاکمه که چند روز قبل به ریاست قاضی خازنی برگزار شد، شاکی بار دیگر آنچه را اتفاق افتاده بود توضیح داد و گفت: پسر جوان من را فریب داد. فکر می کردم او واقعا قصد ازدواج دارد اما همه حرفهایش نقشه بود تا من را به دام شیطانی ای که با همدستش طراحی کرده بود، بیندازد. با وجود این اظهارات متهمان باز هم اتهامشان را انکار کردند. در چنین شرایطی قضات دادگاه با اعلام ختم دادرسی رای خود را صادر کردند. بر اساس این رای ۲ متهم به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۵ سال حبس به اتهام آدم ربایی با وسیله نقلیه و ۲ سال حبس به اتهام تهدید با چاقو محکوم شدند.

10

Please Login to comment
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
فانوس

معلومه قاصی پول گرفته که اعدام نشه یه روزی زن خودشم به خودش خیانت می کنه چوب خدا صدا نداره

الهام

حقشون بوده .باید بیشتر شلاقشون میزدن

Anonymous

بازم میگم مقصر از زن دختر هست اگ مقصر نبوده چرا بادوتا پسر که نمیشناسم بیرون بره ازدواج باید بیاد خانه رسمن ازش خاستگاری کند مقصر دختر بوده بخاطر اون اعدامش نکردن

محمدرضا

اینکه دختران تشنه … هستند بجای خود بهر حال دختر سادگی کرده و تاوان کارش همینه دو جوان هم درگیر ترشحات هورمون جنسی بودند که رفتاری ناخوشایند است و نبود … بلای جان زن و دختر مردم شده باید در هتلها مانند دبی جایی برای … باشد. چون کشوری جهان سومی هستیم و بسیار بسته البته در دبی برای تجاوز فرد اول و دوم اعدام و بقیه زندان اینجا هم نظری ندارم.

Anonymous

این جور موقع قاصی که مردا ست هرگز حق زن را نمی گیره این که واصح و مبرهنه

Anonymous

در موارد تجاوز فقط اعدام

ارمین

دلیل عدم اعدامش این بوده که به قضات ثابت نشده که این دختر با اجبار به خواسته های اونها تن داده فقط حکم این که دزدیدنش رو ۱۵سال حبس دادن بنظره من دختر وقتی میدید کسه دیگه ایی تو ماشینه نباید سوار میشد که این وضعیت پیش بیاد مطمن باشید اگه تجاوز به زور به قضات ثابت میشد مطمنا اعدام میشدن حتما یه چیزی بوده که اعدام نکردن

سارا

چرا حبس ؟؟مگر تجاوز به عنف با زور و تهدید مجازات سلب حیات نیست ؟؟؟

مریم

بایذ اعدام میشدن نه حبس …..مجازات تجاوز باید اعدام باشه نه حبس

Anonymous

بلی در موارد تجاوز به زن و بچه که هیچ دفاعی از خود ندارن فقط اعدام