ترفندهای آرایش که فقط برخی می دانند!

آرایش چهره , آرایش و زیبایی , دنیای مد ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۲ دیدگاه

ترفندهای آرایش که فقط برخی می دانند!

برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا با زیباترین و جدیدترین مدلها همراه باشند در این مقاله از دنیای مد پورتال رنگی نکات مهم و بایدها و نبایدهای آرایش صورت را برای شما گرداوری و منتشر کرده ایم. شاید شما تصور کنید که اگر مواد آرایشی گران قیمت خریداری کنید می توانید آرایش شیکی داشته باشید، اما واقعیت آن ایت که نحوه استفاده از لوازم آرایشی است که باعث می شود آرایش ما شیک یا غیر شیک باشد. در ادامه همراه ما باشید

پرکاربردترین ترفندهای زیبایی

دانستن برخی از ترفندهای زیبایی می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند. بنابراین اگر تا به حال یک روش آرایش را به کار می گرفته اید، از این به بعد از این ترفندها استفاده کنید.

ترفندهای آرایش که فقط برخی می دانند!

امروزه ترفندهای زیبایی و آرایشی زیادی پیشنهاد می شوند که بعضی از این ترفندها معروف ترین شان هستند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که می توان به این ترفندها اعتماد کرد یا نه؟ زیاد سخت نیست آن ها را امتحان کنید تا به درست یا غلط بودن شان پی ببرید.

استفاده از چسب برای پاک کردن لاک های اضافه

از طرفی این روش موثر است و واقعا لاک های اضافی را می توان با استفاده از آن پاک کرد اما چون خشک شدن چسب زمان زیادی می برد بهتر است از کرم یا وازلین به جای چسب استفاده کنید.

استفاده از آب سرد برای زودتر خشک شدن لاک

شاید آب به اندازه کافی سرد نبود که لاک ها زود خشک نشد. پس درستی این روش ثابت نشد چون لاک ها مثل همیشه با کمی زمان خشک شد. اگر می خواهید زمان کمتری صرف مانیکور کنید بهتر است از اسپری خشک کننده لاک استفاده کنید.

برای درست کردن ریمل خشک آن را به مدت ۵ دقیقه در آب گرم قرار دهید

این روش بسیار ساده است. درب ریمل را ببندید و به مدت ۵ دقیقه در آب داغ قرار دهید. هنگام استفاده ریمل مثل اولش شده است. پس درستی این روش هم ثابت شد.

برای مات کردن لاک ناخن ها را در معرض بخار قرار دهید

بخار واقعا می تواند لاک ها را مات کند ولی در این ترفند باید مراقب باشید که بخار به دست های تان آسیب نرساند.

اگر خط چشم ندارید از ریمل استفاده کنید

اگر ناگهان متوجه شدید که خط چشم تان خشک شده است از ریمل استفاده کنید زیرا غلظت و رنگ ریمل برای خط چشم مناسب است. فقط کافی است برس خط چشم را به ریمل بزنید و استفاده کنید.

مسواک برای ریمل اضافی

می توانید با مسواک مژه ها را برس بکشید و به آن ها حجم بدهید.

رژلب به جای رژ گونه

این ترفند هم قابل استفاده است. فقط باید بدانید که چه رنگ رژ لب استفاده کنید و آن را به خوبی و با دقت روی پوست ترکیب کنید.

رژ لب قرمز و هایلایتر برای تیرگی زیر چشم

هیچ نکته مفیدی در این روش وجود ندارد. نه تنها هیچ تاثیری در از بین بردن تیرگی های زیر چشم ندارد بلکه مجبور هستید چند لایه کانسیلر برای مخفی کردن قرمزی رژ لب استفاده کنید.

استفاده از قاشق برای کشیدن خط چشم

این روش هم کاربردی است. فقط باید مراقب باشید قاشق تکان نخورد.

برای درست بودن جای رژگونه انگشت اشاره و انگشت میانی را کنار بینی قرار دهید
انگشت اشاره و انگشت میانی را کنار بینی قرار دهید و رژگونه را درست از این نقطه بزنید.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "ترفندهای آرایش که فقط برخی می دانند!"

خیلی ممنون از این مطلب. فقط یک نکته نبود.

رژ لب را روی قسمتی از پشت دست زده و پخش کرده.بعد پد مخصوص را چند بار به آن زده و پد را با فشار خیلی کم روی گونه بطور ضربه ای و رو به طرف شقیقه میزنیم.