جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی ۱۲ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل

چیدمان و دکوراسیون منزل یکی از بهترین و در عین حال سخت ترین کارهایی است که اغلب خانمها را بیشتر درگیر خود می کند. هم آقایان و هم خانمها دوست دارند تا برای قسمتهای مختلف خانه دکوراسیون شیکی طراحی کنند و اغلب هم برای رسیدن به این هدف متحمل هزینه های زیادی می شوند. در صورتی که اگر با ترفندهای طراحی دکوراسیون آشنا باشید می توانی با ابتدایی ترین وسایل و با وسایل دوریختنی هم دکوراسیون شیک و جدیدی را طراحی کنید که هم خود و هم اطرافیان از دیدن آن لذت ببرند. با ما همراه باشید تا به این ترفندها بپردازیم. نکته مهمی که در این ترفندها وجود دارد آن است که دکوراسیون بر اساس این ترفندها هیچ وقت از مد نمی افتند و برای سالها ماندگار هستند.

ترفندهای طراحی چیدمان و دکوراسیون داخلی

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (11)

کاشی با طرح گرافیکی

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (10)
سعی کنید از بین طرح‌های مختلف چیزی پیدا کنید که برای زمانی طولانی هنوز هم شیک باشد. به طرح هنری و رنگ کاشی دقت کنید، زیرا برای چندین سال می‌خواهید در خانه‌ی شما بماند.
جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (9)
این مبل‌ها امروزه طرفداران زیادی دارند زیرا همه می‌خواهند طوری فضای را بچینند که بتوان از آن بیشترین استفاده را کرد. اتاق‌های نشیمن رسمی به نظر دیگر قدیمی می‌آیند و همه ترجیح می‌دهند در فضایی راحت کنار دوستان و خانواده‌ی خود باشند.

وسایلی با مواد بازیافت شده

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (8)
امیدواریم که این راه برای همیشه ادامه پیدا کند. اینکه طراحان سعی می‌کنند راهی بیابند تا میزان مواد مصرفی هدر شده را به حداقل رسانده و وسایل قدیمی را بازسازی و نو کنند عالی است.

قاب مشکی برای پنجره

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (7)
برای جلب کردن توجه همه به یکی از مهم‌ترین نقاط خانه‌ی شما چیزی بهتر از یک قاب مشکی برجسته وجود دارد؟ بنا به پیشنهاد پورتال رنگی ورود نور طبیعی به خانه‌ی شما ضروری است. حال اگر در کنار این نور، منظره‌ی زیبایی هم در پشت پنجره‌ی شما وجود داشته باشد بهتر است با یک قاب مشکی زیبا برای پنجره‌ی خود توجه را به آن نقطه معطوف کنید.

ابزار روشنایی قرار دهید

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (6)
وسایل روشنایی در خانه می‌توانند کارهایی هنری باشند، بنابراین این بهترین جایی است که ذوق هنری خود را نشان دهید. شما ممکن است در خانه ساده‌ترین فضا را داشته باشید اما با قرار دادن یک وسیله‌ی روشنایی در آن به فضا روح و زیبایی می‌بخشید.

پله‌ها نقطه‌ی کانونی هستند

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (5)
با پله‌ها شما بین طبقات خانه جابجا می‌شوید. اما اگر با طراحی زیبا پله‌های خانه‌ی خود را به نقطه‌ای کانونی تبدیل کنید، به‌جای آنکه تنها راهی برای انتقال شما باشد، یک گام بزرگ در نوسازی خانه‌ی خود برداشته‌اید.

فضایی با دید باز

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (4)
این روزها این نکته شاید اولین خواسته‌ی اغلب خانواده‌ها باشد. امروزه خانواده‌ها به‌شدت مشغول‌اند و داشتن چند کار چیزی عادی است. داشتن دید به فضای نشیمن از هرجای خانه می‌تواند حس خوبی برای شما ایجاد کند.

نیازی به اتاق غذاخوری رسمی نیست

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (3)
درست مانند اتاق‌های نشیمن رسمی، یک ناهارخوری رسمی نیز این روزها زیاد متداول نیست. اغلب افراد به‌تدریج متوجه شده‌اند لذت از فضا، تجربه‌هایی نیست که گاه‌وبیگاه باید اتفاق بیفتد بلکه باید بخشی از زندگی روزانه باشد.

دکوراسیون کم

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (2)
برای سال‌ها اختلاف‌نظرهای زیادی درباره‌ی تزیینات زیاد یا کم برای خانه وجود داشت اما درنهایت به این نتیجه رسیدند که فضای خلوت و تزیینات کم برای یک زندگی سالم بهتر است. ایجاد فضایی بدون شلوغی و دکوراسیون بیش‌ازحد یعنی فضایی که در آن تمرکز راحت‌تر است، تمیز کردن آن ساده بوده و حرکت در آن آسان‌تر می‌باشد.

استفاده از وسایل ناهماهنگ

جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل (1)
انتخاب چیزهایی که هماهنگی زیادی ندارند شاید نیاز به کمی شجاعت داشته باشد و گاه در ابتدای چیدمان ممکن است فرد را کمی عصبی کند. اما اگر این انتخاب‌ها مناسب بوده و خوب اجرا شوند فضا را بسیار جالب خواهند کرد. این ترفندی است که فضای شما را از بی‌روحی درآورده و به آن شکل می‌دهد.

پورتال رنگی _ جدیدترین ترفندها برای طراحی دکوراسیون منزل
منبع: وب سایت ۵۰۴۰

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !