ترلان پروانه و مدل لباس کمرون زیگزال شد

فرهنگ و هنر ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ترلان پروانه و مدل لباس برند کمرون زیگزال

اکثر بازیگران کشورمان در کنار کار بازیگری به کارهای دیگر هم مشغول هستند، از جمله اکثر خانمها بازیگر مدل آرایشی و یا مدل لباس شده اند. ترلان پروانه بازیگری جوان اما کم کار است ایشان هم گویا به وادی مدل شدن گام نهاده اند که می توانید عکسهای او را ببینید.

بیوگرافی ترلان پروانه

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رؤیای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)

ترلان پروانه هم مدل شد!

برند کمرون زیگزال که علاوه بر طراحی لباس افراد مشهور، طراحی لباس های المپیک ریو ۲۰۱۶ را نیز بر عهده داشته است، به تازگی لاین بانوان را راه اندازی کرده است و از این پس شاهد طراحی های این برند در زمینه ی لباس بانوان خواهیم بود.
ترلان پروانه بازیگر جوان سینما و تلویزیون در عکس های مربوط به لاین بانوان حضور دارد و همچنین در مراسم جشن خانه سینما نیز با لباسی زیبا از طراحی های کامران بختیاری شرکت کرده است.
در ادامه اولین تصاویر این کالکشن را کامران بختیاری در اینستاگرام خود منتشر کرده است، خواهید دید.

ترلان پروانه و مدل لباس کمرون زیگزال شد

ترلان پروانه و مدل لباس کمرون زیگزال شد

ترلان پروانه و مدل لباس کمرون زیگزال شد

پورتال رنگی _ ترلان پروانه و مدل لباس کمرون زیگزال شد

منبع: ویکی پدیا – سیمرغ

Please Login to comment