ترمیم موهای آسیب دیده به روش خانگی

پزشکی و سلامت5 ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ترمیم موهای آسیب دیده به روش خانگی

ترمیم موهای آسیب دیده به روش خانگی _ پورتال رنگی : اگر مایل هستید به جای پرداخت هزینه های سنگین سالن های آرایشگری و خرید محصولات گرانقیمت برای ترمیم و بهبود موهای آسیب دیده خود، از روشی کارآمد و البته مقرون به صرفه تر استفاده کنید، به روش درمان آشپزخانه ای اطمینان کنید.روزنامه تایمز آو ایندیا در مقاله جدیدی می نویسد: تخم مرغ، موز و سس مایونز ۳ ماده غذایی نسبتا ارزان قیمت هستند که شما را به هدفتان می رسانند

ترمیم موهای آسیب دیده با تخم مرغ:

برای کمک به تقویت و ترمیم آسیب های وارد شده به پیازهای مو و درخشان شدن موهایتان، دو عدد تخم مرغ را در یک کاسه مخلوط کنید و بهم بزنید. سپس بعد از شستن موها با شامپو از این ترکیب بعنوان حالت دهنده استفاده کنید و اجازه دهید که مدت یک تا دو دقیقه قبل از آب کشی این ترکیب جذب موها می شود.

ترمیم موهای آسیب دیده به روش خانگی

ترمیم موهای آسیب دیده با موز:

پتاسیم موجود در این میوه به بهبود موهای خشک و آسیب دیده کمک می کند. مقداری موز را کوبیده و مثل پوره ای نرم آن را آماده کنید و موهای خود را با این ترکیب ماساژ دهید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی سرتان بماند سپس آبکشی کنید.

ترمیم موهای آسیب دیده با مایونز:

این چاشنی ساندویچی به نرم شدن رشته های خشک و زبر مو کمک می کند. یک فنجان مایونز را وقتی موها خشک است روی آنها بمالید و تا پوست سرتان ماساژ دهید. پس از حدود ۱۵ دقیقه می توانید موهایتان را آبکشی کنید.

پورتال رنگی _ ترمیم موهای آسیب دیده به روش خانگی _ portal.taroot-card.com
منبع : بولر

برچسب ها

Please Login to comment