ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون

دکوراسیون داخلی ۱۹ تیر ۱۳۹۵ یک دیدگاه

ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون

ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون

ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون _ نُقل خبر به نقل از سایت بدونیم : اگر برای تغییر دکور خانه خود نقشه دارید وقت بسیار مناسبی است، به فصل گرم تابستان رسیده ایم و می توانید از رنگ های پر انرژی آن استفاده کنید. در این مقاله ۴ ترکیب رنگ را به شما معرفی می کنم که تمام آنچه تابستان برای ارائه دارد را در خود گنجانده اند.
تابستان به معنای نور خورشید، میوه های تازه و رسیده، باغ های پر از گل و پوشیده شده از رنگ صورتی، آبی و تمام طیف های زرد است. از این ترکیب رنگ ها برای آوردن تابستان به درون خانه استفاده کنید.

مرکبات تابستانی

دکوراسیون تابستانی
این ترکیب زیبا متشکل شده از نارنجی مات، زرد زنبور، آبی و صورتی. از این ترکیب در تمام اتاق های خانه می توانید استفاده کنید چون بسیار هماهنگ و شاد است.

باغ انگلیسی

دکوراسیون مخصوص تابستان
رنگ های نخلی، صورتی، خاکستری ( معروف به سایه عصر )، و قرمز صورتی ترکیبی بسیار مدرن را آفریده اند. در تصویر بالا ترکیب این رنگ ها را در کاغذ دیواری می توان دید که چقدر زیبا در کنار هم ایستاده اند.

قطعه توت

مدل دکوراسیون تابستانی
ترکیب بنفش کم رنگ، سبز، آبی نفتی و بنفش براق در تصویر بالا به خوبی نشان داده شده است. این ترکیب رنگ را هم می توانید در همه جای خانه به کار ببرید. ولی همانطور که می بینید بهتر است رنگ های کم رنگ در پس زمینه و رنگ براق پیش زمینه باشد.

کنار دریا

طراحی دکوراسیون تابستانی
ترکیب بسیار زیبا از رنگ های عاجی، قرمز، آبی آسمانی و آبی دریایی. طیف های مختلف آبی در کنار قرمز و سفید باعث می شود هر چیزی به صورت مجزا در دکوراسیون برجسته شود، رنگ عاجی بسیار خاص است و می تواند در بیشتر ترکیب رنگ ها مورد استفاده قرار بگیرد.

نُقل خبر : ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون
منبع: bedunim.ir

loading...

دیدگاه بگذارید

1 نظر روشن "ترکیب رنگ های تابستانی در طراحی دکوراسیون"

پس آبی درباری چی شد ؟
همینطوری یک چیزی میگید