تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی

دکوراسیون داخلی ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی

طراحی دکوراسیون داخلی و نوع وسایل مورد استفاده در تزیین آن نقش بسیار مهمی در آرامش روحی و روانی فرد دارد. در برخی خانه ها می بینیم که از وسایل گران قیمت استفاده می کنند و نوع دکوراسیون مورد علاقه شان شکل می گیرد. اما در برخی خانه های دیگر می بینیم که با کمترین هزینه و فقط با ذوق و سلیقه شخصی و با استفاده از وسایل دم دستی که گاهی بلا استفاده هم هستند شیک ترین مدل دکوراسیون را خلق می کنند. ما هم در این مطلب از پورتال رنگی روش تزئین دکوراسیون منزل با استفاده از بلوک سیمانی را برای شما در نظر گرفته ایم که در ادامه با دیدن تصاویر می بینید که به چه راحتی می توانید در گوشه گوشه منزل از بلوک های سیمانی برای تزیین دکوراسیون داخلی بهره بگیرید و از دیدن دکوراسیونی متفاوت با هزینه اندک لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید.

تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی:

می توانید با بلوک های سیمانی یک میز تلویزیون درست کنید

برای این کار کافی است سه عدد شلف یا طبقه چوبی بزرگ تهیه کنید و از این بلوک های سیمانی به عنوان پایه قرار دهید. برای زیبایی بیشتر می توانید درون بلوک های سیمانی را با مجسمه های مختلف تزیین کنید.

کاربرد بلوک های سیمانی در تزیین دکوراسیون داخلی

با بلوک های سیمانی یک تخت خواب مدل جدید درست کنید

چند عدد بلوک سیمانی تمیز را که قبلا شسته اید کنار هم قرار دهید و از آن به عنوان پایه تختخواب استفاده کنید. می توانید درون محفظه بلوک های سیمانی را با لوازم ریز دکوری تزیین کنید.

بلوک های سیمانی

با بلوک های سیمانی یک میز و صندلی درست کنید

بلوک های سیمانی را روی هم قرار دهید و یک مبل زیبا درست کنید. روی این مبا را با کوسن های زیبایی پر کنید و محفظه های خالی را با گل های طبیعی، مجله و پتوهای مسافرتی پر کنید.

بلوک سیمانی

با بلوک های سیمانی یک پایه برای  گلدان های تان درست کنید

چند عدد بلوک سیمانی را به صورت عمودی به دیوار اتاق نشیمن تان بچشبانید و روی آن یک شلف یا طبقه قرار دهید.

تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک سیمانی

با بلکو های سیمانی یک باغچه طبقاتی کنار حیاط تان درست کنید

بلوک های سیمانی را روی هم قرار دهید و درون آن را با خاک مخصوص باغچه پر کنید. برای زیباتر کردن این باغچه بلوک های سیمانی کوچک را در جاهای مختلف بگذارید و درون هر کدام را با یک گیاه کوچک پر کنید.

تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی

یک میز کنار تختی با بلوک های سیمانی درست کنید

بلوک های سیمانی را به صورت عمودی روی هم قرار دهید و با آن یک میز کنار تختی زیبا درست کنید. می توانید درون محفطه های این بلوک های سیمانی را با کتاب، مجلات، گلدان های مصنوعی و … پر کنید.

تزیین دکوراسیون داخلی

بلوک های سیمانی رنگی برای تزیین حیاط خانه

برخی از بلوک های سیمانی درون شان خالی نیست و محفظه ندارند. این بلوک ها را تهیه کنید و با رنگ های مختلف آنها را رنگ کنید.  این بلوک های رنگی را روی هم بگذارید و به عنوان پایه گلدان ها از ان استفاده کنید.

تزیین دکوراسیون

یک باغچه پلکانی رنگی با بلوک های سیمانی درست کنید

بلوک های بزرگ سیمانی را تهیه کنید و دیواره آن ها را به صورت مورب رنگ آمیزی کنید. مانند تصویر آنها روی هم بگذارید و درون محفظه ها را با گیاهان زیبا پر کنید.

پورتال رنگی _ تزیین دکوراسیون داخلی با بلوک های سیمانی
منبع: سیمرغ

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !