تست جالب برای شناخت همسر

شخصیت شناسی ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تست جالب برای شناخت همسر

شناخت همسر: ازدواج یکی از مراحل حساس زندگی هر فردی است که در دو نوع درون همسر و برون همسر انجام می گیرد؛ زمانی که دو نفر با هم ازدواج می کنند چون دو دنیای متفاوت هستند و از دو تربیت مختلف برخوردارند ممکن است که در اوایل زندگی و حتی در سالهای اولیه زندگی مشکلاتی برایشان به وجود اید که ناشی شناخت ناکافی از یکدیگر است. اینجا است که علم روانشناسی به کمک ما می آید و ما از طریق انجام مشاوره های روانشناسانه موفق به حل برخی مشکلات مان در زندگی مشترک می شویم. یکی از این روشهای روانشناسانه، انواع تست شخصیت شناسی است که در این مطلب تستی برای شناخت بهتر همسر و بررسی چگونگی ارتباطات عاطفی بین همسران را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

پرسشنامه زیر به شما کمک می کند که بدانید به لحاظ اجتماعی تا چه اندازه صمیمی هستید. وقتی به سوالات زیر جواب می دهید رابطه خود را با همسرتان در نظر بگیرید. شاید بهتر باشد همسرتان هم به این پرسشنامه جواب بدهد.

برای انجام تست آنلاین سنجش میزان صمیمیت زناشویی روی لینک زیر کلیک کنید:

تست آنلاین سنجش میزان صمیمیت زناشویی

روشهای شناخت همسر

تست صمیمیت در روابط زناشویی

رابطه شما با همسرتان تا چه اندازه رضایت بخش است؟

این پرسشنامه براساس بررسی های دو تن از استادان دانشگاه واترلو در اونتاریو، به اسامی میلر و لف کورت تهیه شده است.
اگر در این فکرید که ازدواج باید تمام نیازهای صمیمانه شما را برطرف سازد، بدانید که این طور نیست. ازدواج میزان صمیمیت میان اشخاص را افزایش می دهد،
اما اگر طریقه عشق ورزیدن زوج ها با یکدیگر تفاوت داشته باشد، نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود. در واقع بررسی های انجام شده نشان می دهد زوج هایی که زندگی زناشویی خوبی ندارند، در جواب دادن به این پرسشنامه امتیاز خوبی به دست نمی آورند.

پورتال رنگی _ تست جلب برای شناخت همسر
منبع: آکاایران

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !