گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه

تکنولوژی , خودرو ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ یک دیدگاه

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه

برای آن دسته از خانمهایی که دوست داشتند خودرویی برای شان ساخته می شد که مختص ظرافت های زنانه باشد، در این مطلب عکسهایی از رولزرویس شیک زنانه را به نمایش گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

مختصری از شرکت رولز – رویس موتور کارز

رولز-رویس موتور کارز (به انگلیسی: Rolls-Royce Motor Cars) شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که در زمینه مهندسی، طراحی، تولید و توزیع خودروهای لوکس فعالیت می‌نماید. این شرکت در سال ۱۹۰۶ توسط چارلز رولز و هنری رویس، تحت نام رولز-رویس لیمیتد تأسیس شد.

شرکت رولز-رویس از سال ۱۹۱۴ بخش طراحی و تولید موتورهای هواگرد را نیز به خط تولید کارخانجات خود اضافه کرد. در سال ۱۹۷۱ برای جلوگیری از ورشکستگی شرکت رولز-رویس، دارایی‌های این شرکت از سوی دولت بریتانیا، ملی اعلام شد، سپس در سال ۱۹۷۳ شرکت رولز-رویس به دو شرکت تفکیک شد و بخش خودروسازی رولز-رویس موتورز نام گرفت و بخش هوافضای آن نیز تحت عنوان رولز-رویس هلدینگ ثبت گردید.

در ۱۹۸۰ مدیریت رولز-رویس موتورز به شرکت ویکرز سپرده شد. در ۱۹۸۷ توسط گروه فولکس‌واگن خریداری شد، که در نهایت در سال ۱۹۹۸ به ب‌ام‌و واگذار گردید و نام آن نیز به رولز-رویس موتور کارز تغییر پیدا کرد. این شرکت هم‌اکنون بعنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت خودروسازی ب‌ام‌و به‌شمار می‌آید.

مدل جدید زنانه از خودرو رولزرویس

به گزارش پورتال رنگی، این فانتوم سلطنتی در سال ۲۰۱۵ با رنگی مانند مروارید درخشان طراحی شده است که در آن واحد لقب زیباترین رولزرویس را نیز به خود اختصاص داده است.

در طراحی چینی و ژاپنی فضای داخلی این خودرو از مرغوب‌ترین نوع ابریشم چینی که در لباسهای سلطنتی از آن استفاده می‌شده است در قدیمی‌ترین کارخانه انگلستان بکار برده شده است.

تصاویری از زبیاترین رولزرویس

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (1)

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (2)

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (3)

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (4)

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (5)

گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه  (6)

پورتال رنگی _ گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه

منابع: ویکی پدیا – اقتصاد آنلاین

loading...

دیدگاه بگذارید

1 نظر روشن "گالری تصاویر خودرو لوکس رولزرویس زنانه"

واقعا زیباست ولی کاشکی یه پسرونه اشو رو هم می ساختن.