تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد - پورتال رنگی

چهره ها , فرهنگ و هنر , موسیقی ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ یک دیدگاه

تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد

عصر روز گذشته محمدرضا گلزار در اولین مقصد از تور تابستانی گروه ریزار در خرم آباد کنسرت برگزار کرد. این کنسرت در سالن بانک صادرات این شهر برگزار شد. تصاویر ایرنا را در ادمه می بینید.

بیوگرافی کامل محمدرضا گلزار

اصلیت او آذری و متولد تهران است. او والیبال را در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد تصاویر کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد

زندگی رنگی با پورتال رنگی

همچنین بخوانید:  ماجرای اختلاف سنی 20 ساله لادن مستوفی و همسرش
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
محسن جووون
شهریور ۳, ۱۳۹۶ ۲:۳۹ ب.ظ

داغ دلموتازه کردی.
به گیلداقول داده بودم که ببرمش ولی نتونستم.