ثریا حکمت درگذشت / عکسهای ثریا حکمت

گوناگون ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ثریا حکمت درگذشت / عکسهای ثریا حکمت

ثریا حکمت: در این مطلب خبری اندوهگین برای طرفداران عرصه هنر در نظر گرفته ایم مبنی بر فوت خانم ثریا حکمت. شاید شما هم بازی بی نظیر او در سریالهای مختلف را دیده باشید. روحش شاد و یادش گرامی.

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون صبح روز جمعه، ۲۰ فروردین در تهران درگذشت.

جزییات مراسم تشییع ثریا حکمت

معصومه وافری از مسئولین خانه سینما در خصوص زمان تشییع پیکر این بازیگر گفت: انجام امور اداری مربوط به دفن پیکر مرحوم حکمت امروز(شنبه) صورت خواهد گرفت و به احتمال زیاد در روز یکشنبه تشییع جنازه آن مرحوم برگزار خواهد شد.

ایشان ادامه دادند که هنوز مشخص نیست اما با توجه به شرایط فعلی خانه سینما فکر می‌کنم تشییع جنازه آن مرحوم در بهشت زهرا انجام شود و با هماهنگی‌های صورت گرفته ایشان در قطعه هنرمندان به خاک سپرده خواهند شد.

در خصوص مراسم تشییع این هنرمند فراموش شده همچنین جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام کرد مراسم تشییع روز یکشنبه ۲۲ فروردین از مقابل خانه سینما ۲ به سمت بهشت زهرا برگزار خواهد شد و پیکر این بازیگر در کنار مرحوم مهری مهری‌نیا دفن می‌شود.

بیوگرافی ثریا حکمت

ثریا حکمت با نام اصلی آذر مهدی قلی‌خانی متولد ۱۳۳۲ در خوی بود که پس از اخذ مدرک منشی‌گری از اوایل دهه ۵۰ فعالیت بازیگری‌اش را آغاز کرد که تا اواخر دهه ۸۰ ادامه داشت. همسر او حمید مجتهدی نام دارد که البته از ایسان جدا شده بود و دختری به نام مونا مجتهدی دارد.

«مرد اول»، «آپارتمان»، «فاصله»، «گزارش»، «خانه به خانه» و «خاطره‌ها» هم از جمله سریال هایی هستند که حکمت در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

این بازیگر بیش از یک دهه بود که فعالیت بازیگری نداشت و در سال‌های اخیر با مشکلات معیشتی زیادی مواجه بود و حتی به گفته خودش مدتی در گوشه خیابان و زیر چادر زندگی کرده است.

علت فوت ثریا حکمت

حکمت که در اوایل سال جدید به دلیل مسمومیت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود ولی بامداد ۱۶ فروردین‌ماه به دلیل تشنج و لخته شدن خون بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

عکسهای ثریا حکمت

ثریا حکمت درگذشت / عکسهای ثریا حکمت

بیوگرافی ثریا حکمت

ثریا حکمت و همسرش

همسر ثریا حکمتعکسهای ثریا حکمت

پورتال رنگی_ ثریا حکمت درگذشت / عکسهای ثریا حکمت

منبع: ایسنا – ویکی پدیا

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !