ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟

روانشناسی و موفقیت ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟

ثریا دارابی : همه ما انسانها دوست داریم جزو افراد ثروتمند باشیم، و معمولا هم به دنبال این هدف هستیم. برخی از افراد دوست دارند به اصطلاح یک شبه ره صد ساله رو طی کنند و با آمال خودشان در زمینه ثروت برسند،برخی هم راه سخت کوشی را در پیش می گیرند. اما برخی افراد واقعا دلیل ثروتمندی جالب دارند از جمله این افراد دختر مشهور ایرانی ثروتمند است. در این مطلب به دلیل ثروتمند شدن و همینطور به تصاویری از این خانم موفق پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

ثریا دارابی؛ لابد شما هم اسم او را بارها در رسانه‌های مختلف با عنوان «ثروتمندترین دختر ایرانی» شنیده‌اید. این عنوان سه چهار سالی است همراه نام این زن ایرانی‌تبار، این‌جا و آن‌جا تکرار می‌شود، اما تا کنون هیچ مرکز آمار رسمی و معتبری فهرستی با عنوان «ثروتمندترین زنان ایرانی» منتشر نکرده که نام او بر صدر این فهرست باشد. می‌دانیم که بسیاری از مجلات معتبر و مراکز آمار رسمی، سالانه، آمارهای مشابهی را منتشر می‌کنند. مثلا مجله «فوربز» هر سال فهرستی صدنفره از قدرتمندترین زنان جهان منتشر می‌کند و می‌شود به این آمار استناد کرد.

همین حالا اگر ثریا دارابی را در موتور جست‌وجوی گوگل سرچ کنید با انواع و اقسام تیترهایی مواجه می‌شوید که از او به عنوان ثروتمنترین زن ایرانی یاد کرده‌اند بی‌که حتا یک بار دقیقا بگویند چنین آماری از سوی چه مرکزی منتشر شده و آن‌ها به آن استناد کرده‌اند. به هر حال، طبق شنیده‌ها و همین آمارهای غیررسمی، او ثروتمندترین زن ایرانی است، حتی اگر در ایران به دنیا نیامده باشد و حتی اگر یک‌بار هم به ایران نیامده باشد.

ثریا دارابی کیست؟

در فهرست معمولی که همواره از ده نفر ثروتمندترین زنان ایرانی یاد می‌کند، ۹ نفر دیگر اغلب در صنعت‌های مربوط به فناوری اطلاعات و … فعالیت می‌‌کنند اما ثریا دارابی، به یک لحاظ راست کار بررسی‌های ماست. او در واقع با طراحی اغذیه است که به شهرت و ثروت کنونی رسیده است. دارابی یکی از بنیان‌گذاران شرکت «زدی»، شرکت تولید غذا با استایل و آگاهی کامل از مواد غذایی، است. البته این شرکت، ایده تکمیل‌شده سایت قبلی دارابی به نام «فوود اسپاتینگ» است که در آن مردم عکس غذایی را که در هر نقطه از جهان خورده بودند، به اشتراک می‌گذاشتند و شخصا آن را تبلیغ می‌کردند. ثریا دارابی کار خود را با مدیریت دیجیتال و مسئوول روابط عمومی و بازاریاب در نیویورک‌تایمز شروع کرد که به خاطر فعالیت در این زمینه با هر جنبه‌ای از دنیای دیجیتال آشنا شد. ثریا، لیسانس هنر خود را از دانشگاه جرج تاون گرفته است و هم‌اکنون در بروکلین زندگی می‌کند.
اما این، همه کاری نیست که دارابی انجام می‌دهد. علاوه بر طراحی غذا، او در ارتباط با دنیای مد و پوشاک، فروشگاه مجازی Zady.com راه‌اندازی کرده؛ فروشگاهی که به فروش لباس و پوشاک اختصاص دارد. این فروشگاه مجازی از طرف وبسایت فست کمپانی (fast company) به عنوان یکی از ده شرکت نوآور در سال ۲۰۱۴ هم انتخاب شده است. این شرکت با وجود نوپابودن، موفقیت چشمگیری را به دست آورده و با استقبال شدید کاربران و خریداران و فروشندگان در دنیای مجازی مواجه شده است. خود ثریا نیز به موضوع لباس و مد بسیار علاقه دارد. در این‌باره زیاد می‌نویسد و اخبار و رویدادهای دنیای مد را از نزدیک پی‌گیری می‌کند.

تصاویر ثریا دارابی

ثریا دارابی ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (3)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (2)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (4)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (5)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (6)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (7)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (8)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (9)
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟ (10)
ثریا دارابی روی جلد مجله «فست کمپانی» به عنوان یکی از خلاق‌ترین افراد در کسب و کار های جدید معرفی شده است. این عنوان به خاطر فعالیت‌های او در سایت «زادی» که برای فروش اینترنتی است به او اطلاق شده است.
ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟

پورتال رنگی _ ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟
منبع: مدآنلاین

برچسب ها
loading...

2 نظرات روشن "ثریا دارابی چگونه ثروتمندترین دختر ایرانی شد!؟"

سلام یه پولی هم کمک ما کن بهت پس میدیم قرض بده

چی بگم؟ خوش بحالش؟ پول داشته که رفته ژاپن. بعدش غذا خورده. بعدشم از غذاهایی که خورده عکس انداخته. بعدش دوباره برگشته آمریکا و غیره و غیره و غیره. ما که تا شاه عبدالعظیمش میخوایم بریم تا یه کباب کوبیده پر از دمبه و جگرسفید بخوریم باید از یه سال قبلش برنامه ریزی کنیم تا تو اون ماهی که میخوایم بریم یه وقت پول کم نیاریم. چه برسه به ژاپن و آمریکا و نیویورک تایمزو……. فکر کن ما بخوایم از اون کباب کوبیده عکس بگیریم بزاریم تو نیویورک تایمز!!!!!!!!! آه….. خوش بحالش حداقل نگران این نیست که باید ماهی یک… ادامه نظر »