جدیدترین انواع مدل مو مردانه و پسرانه ۲۰۱۶

آرایش مو ۲۱ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

جدیدترین انواع مدل مو مردانه و پسرانه ۲۰۱۶

دنیای مد فقط خانمها نیست بلکه آقایان هم در این دنیا سهمی دارند و معمولا این سهم شان کمتر از سهم خانمها در دنیای مد است اما بالاخره حضور دارند و این حضورشان بیشتر در حیطه مدل مو و پوشاک است. پوشاک آقایان هم شامل انواع مختلف : پوشاک رسمی، پوشاک غیررسمی، لباس های مناسب فصول مختلف و… است و مدل مو هم شامل: مدل مو کلاسیک، مدل مو فشن و… است و اابته این را هم باید گفت که همانطور خانمها مدل موی مخصوص دخترانه و زنانه دارند آقایان هم در این راستا دو دسته به نامهای: مدل مو پسرانه و مدل مو مردانه دارند. باید دانست که هر فردی باید مناسب سن و موقعیت اجتماعی که دارد باید مدل لباس و مدل موهایش را انتخاب کند تا هماهنگی های لازم را در تیپپ اش نشان دهد. در این مطلب از پورتال رنگی مدل های جذاب موی مردانه و پسرانه را برای شما در نظر گرفته ایم و سعی کرده ایم موقعیت های مناسب برای استفاده از این مدل موها را هم بیان کنیم تا شما بتوانید به طور کامل آنها را با شرایط خودتان فق دهید و در صورت امکان مورد استفاده قرار دهید. امیدواریم این مطلب را مفید ارزیابی کنید. در ادامه همراه ما باشید.

جذاب ترین مدل های مو برای آقایان در رده های سنی مختلف

مدل موی مردانه اسپورت و مد روز

مهم ترین مشخصه این مدل مو کوتاه کردن دور تا دور سر و بلند رها کردن موی روی سر می باشد. زیبایی این مدل مو به علت سادگی و کوتاهی دور سر و نیز تفاوتی است که بین موی کوتاه و بلند ایجاد می شود. هرچقدر اختلاف میزان کوتاهی و بلندی مو بیشتر باشد این مدل مو زیبا تر به نظر می رسد. این مدل مو هم برای موهای لخت و صاف و هم برای موهای فر مناسب می باشد.
مدل مو مردانه و پسرانه

این مدل مو که معمولا با ریش بلند زیبا تر به نظر می رسد، برای موهای صاف و بلند مناسب است. موهای جلوی سر و کاره ها را به سمت پشت سر کشیده شده و در آن جا بسته می شود. سایر قسمت های سر و موهایی که در گیره بسته نشده اند را نیز می توان به سلیقه خود آرایش نمود.
انواع مدل مو پسرانه

این مدل مو که در حقیقت تلفیقی از دو مدل قبلی است یکی از جذاب ترین و جدیدترین مدل مو های مردانه است که طرفداران زیادی نیز دارد. البته کشیدن و جمع کردن موها در پشت سر با توجه به کوتاهی موهای طرفین اندکی مشکل خواهد بود، ولی اگر بتوانید درست از عهده آن بر بیایید، ظاهری جذاب و زیبا خواهید داشت.mn's-hairstyle3

این مدل مو بیشتر برای افرادی که موهای کوتاه دارند مناسب است. توصیه می شود که دورتادور سر به گونه ای اصلاح شود که به صورت بسیار ملایم از کوتاهی به بلندی روی سر برسد.
انواع مدل مو مردانه

مدل موی مردانه کلاسیک

این مدل موی مردانه کلاسیک یک مدل بسیار قدیمی است که در دهه های قبل نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. ترکیب منظم بودن موها، کوتاهی یکنواخت، و شکیل بودن این مدل موی مردانه بر جذابیت و زیبایی آن می افزاید. موهای روی سر به از یک سمت به سمت دیگر شانه شده و در صورت تمایل می توان فرق سر را نیز با استفاده از ماشین ریش تراش خط انداخت که باعث به روز تر شدن این مدل مو می شود. این مدل مو برای افرادی که در محیط های اداری و رسمی مشغول هستند بسیار مناسب است.
انواع مدل مو مردانه و پسرانه

این مدل مو به طور کلی از یک حجم زیاد مو روی سر، و موهای کوتاه در اطراف سر به وجود می آید. خصوصیت ویژه این مدل آن است که موی روی سر بلند و حجیم باشد، و دارای موج هایی به سمت پشت سر باشد که شکل ظاهری آن جذاب تر شود. همچنین موهای طرفین سر نیز بایستی به سمت عقب شانه شود تا با جهت موج روی سر یکنواخت باشد. همچنین پشت سر را می توان هم به صورت کوتاه و هم به صورت دنباله دار اصلاح نمود.
جدیدترین انواع مدل مو مردانه و پسرانه 2016

پورتال رنگی _ جدیدترین انواع مدل مو مردانه و پسرانه ۲۰۱۶
منبع: مجله برتر عروس ایرانی

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !