جدیدترین سریال داود میرباقری به نمایش خانگی می رود

فرهنگ و هنر ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

جدیدترین سریال داود میرباقری به نمایش خانگی می رود

داود میرباقری یکی از کارگردانان برجسته کشورمان است که ساخت سریالهایی مانند امام علی و مختارنامه را در کارنامه خود دارد و همه هم سریال شاهگوش ساخته او را دنبال کردند. در تازه ترین اخبار از این کارگردان موفق کشورمان در این مطلب از دلنگاره، در خصوص فیلم جدید او خبرهایی را برای شما جمع کرده ایم.

جدیدترین سریال داود میرباقری به نمایش خانگی می رود

داود میرباقری، کارگردان باسابقه و کاربلد سینما و تلویزیون که آثاری چون امام علی (ع) و مختارنامه را در کارنامه خود دارد این روزها مشغول پیش تولید سریال جدیدش در شبکه نمایش خانگی است.

سریال جدید او «ماه تی تی» نام دارد و داستان سرداری از دوران مغول است که طلسم شده و توسط باستان شناسی در عصر امروز بیدار می‌شود. این سریال مدتی پیش توانست مجوز ساخت بگیرد اما دلایل متعددی تولید آن را عقب انداخت تا این که سرانجام در اسفندماه امسال پیش تولید این سریال آغاز شده و در سال ۱۳۹۵ فیلمبرداری و سپس عرضه خواهد شد.

نام بازیگرانی چون رضا عطاران، مهناز افشار، رضا کیانیان، مهران احمدی، حمیدرضا آذرنگ و… در این سریال بر سر زبان ها بود که با تاخیر در روند تولید ترکیب بازیگران این سریال مشخص نیست و باید در روزهای آتی منتظر اعلام این لیست بود.

میرباقری در حالی سراغ ساخت این سریال در شبکه نمایش خانگی می رود که پیش از این تصمیم به ساخت سریال سلمان فارسی برای تلویزیون داشت که به دلایل متعدد از جمله مباحث مالی پرونده آن مختومه اعلام شد. میرباقری پیش از این در اظهارنظری درباره مجموعه «سلمان فارسی» گفته بود: ساخت سلمان فارسی چهار برابر مختارنامه گستردگی دارد و کار سختی است. من به زندگی سلمان علاقمندم. او به من کمک کرد و در پاره‌ای اوقات از پرتاب‌ها و سقوط‌هایی نجاتم داد.

داود میرباقری که با ساخت سریال امام علی و مختارنامه خاطرات خوبی در ذهن مخاطبان و مردم ساخته است پس از مختارنامه دیگر برای صداوسیما برنامه ای نساخته است و با ساخت سریال دندون طلا در شبکه نمایش خانگی مشغول بود و حال هم درگیر ماه تی تی می شود تا زمان بازگشتش به تلویزیون طولانی تر شود.

با موفقیت کم نظیر سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی به نظر می رسد شاهد تولید آثار بیشتری در این عرصه در آینده باشیم.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !