جدیدترین مدل های مبلمان سلطنتی یا استیل 2015

دکوراسیون داخلی 03 آبان 1394 بدون دیدگاه

جدیدترین مدل های مبلمان سلطنتی یا استیل 2015

دانستنی های مفید درباره انواع مبلمان

در دنیای مبلمان، مبل‌ ها بر مبنای ساخت شان به انواع مختلف تقسیم می ‌شوند؛ مبل‌ های استیل یا سلطنتی، مبلمان نیم ‌استیل که هم راحتی هستند و هم چوب استیل در آنها استفاده می شود و مبل‌ های تمام راحتی که هواخواهان فراوانی دارند.
چنانچه در نظر دارید مبلمان استیل بخرید، باید بدانید وزین و سنگین بودن این نوع مبل ها علامت خوب بودن این نوع مبل ها نیست. حواستان باشد که مبل باید سبک و به راحتی قابل جا به جایی باشد. وقتی که روی آن می‌نشینید نباید صدای «جیرجیر» داشته باشد و یا اینکه وقتی روی سطح صافی است، نباید لق بخورد . روش دیگر برای شناخت یک مبل استیل مناسب این است که رنگ به ‌کار رفته در آن صاف باشد و روی مبل لکه مشاهده نشود. برای حصول اطمینان، روی سطوح مختلف آن دست بکشید تا از صاف و یکنواخت بودن رنگ آن اطمینان حاصل کنید. نوع دیگر از مبل ها نیمه استیل نام دارند؛ در واقع مبل‌ های نیمه‌ استیل یک گونه دیگر از مبلمان هستند که در آنها چوب و پارچه کمتری به کار رفته است و به همین علت قیمت آنها کم تر از مبلمان استیل است.
در ادامه لازم است گفته شود که بطور معمول مبل ها به 2 دسته راحتی و استیل دسته بندی می شوند. از خصوصیات مبلمان راحتی می توان گفت که: مبل های راحتی الزاما تمام پارچه هستند و چوب یا فلزی در بدنه اصلی و رویی آنها استفاده نشده است. باید بدانید که مبل های راحتی دارای دسته های پهن و پایه و پشتی نسبتا کوتاه تری در مقایسه با مبل های استیل هستند. مبل های استیل، کمی رسمی تر و ترکیبی از چوب و پارچه می باشند. پشتی این نوع مبل ها، کاملا صاف و کمی بلند است و پایه های بلند آنها هم اجازه نشست و برخاست راحت تر را به افراد می دهد. اگر برای استفاده شخصی و راحتی خودتان در نظر دارید مبلمان بخرید بهتر است سراغ انواع راحتی آن بروید.
اگر خانه ای بزرگ دارید، بهتر آن است یک ست کامل استیل برای مواقعی که مهمان دارید بخرید و یک نیم ست راحتی هم برای خودتان در نظر بگیرید.

مبل استیل در مقایسه با مبل راحتی آسیب پذیر است، بنابراین اگر فرزندان کوچک و شیطان دارید مبل راحتی گزینه بهتری است.
مبل راحتی بطور معمول فضای بیشتری نسبت به مبلمان استیل در بر می گیرد.
مبل راحتی آسایش و راحتی بیشتری نسبت به مبل استیل دارد.
مبل استیل وزن کمتری نسبت به مبل راحتی دارد و حمل و نقل آن راحت تر است. چنانچه به طور مرتب چیدمان و دکوراسیون منزل را عوض می کنید، در این مورد مبل استیل گزینه بهتری است.

 

نکات مهم در نگهداری مبل های استیل

روی دسته این نوع مبل ها هرگز نشنید .
از مبل های استیل به عنوان چهار پایه و یا نردبان استفاده نکنید.
برای بلند کردن و جا به جا کردن این نوع مبل ها، قسمت پایین مبل را بگیرید. بلند کردن مبل از قسمت پشتی و یا دسته های آن به مبل آسیب میرساند.
برای تمیز کردن قسمت چوبی تمام مبل های استیل می توانید از یک دستمال خشک یا کمی مرطوب استفاده کنید . در این مورد می توانید از پارافین و یا روغن های مخصوص استفاده کنید .
برای نظافت رویه مبل از آب استفاده نکنید. از شوینده های مخصوص استفاده کنید.

 

شیک ترین مدل های مبل مان استیل یا سلطنتی:

مبلمان سلطنتی
مبلمان استیل
مدل مبلمان استیل
مدل مبلمان سلطنتی
مبل استیل
مبل سلطنتی
جدیدترین مبلمان سلطنتی
جدیدترین مبلمان استیل
شیک ترین مبلمان سلطنتی
شیک ترین مبلمان استیل
جدیدترین مبلمان سلطنتی یا استیل
پورتال رنگی _ جدیدترین مدل های مبلمان سلطنتی یا استیل 2015
(دکوراسیون داخلی)

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of