جدیدترین مدل کت تک دخترانه و زنانه

آرایش و زیبایی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جدیدترین مدل کت تک دخترانه و زنانه

کت تک دخترانه و زنانه : در این مطلب برای خانمهای شیک پوش و مشکل پسند که به مدلهای کت و شلوار و کت و دامن علاقه دارند شیک ترین مدلهای کت تک را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسندشما قرار گیرند. با ما همراه باشید. در ضمن خانمهایی که دارای اضافه وزن هستند و دوست دارند از مدل کت و شلوار یا کت و دامن استفاده کنند نیز نکات مهمی را عنوان کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرند.

نکات کلیدی در انتخاب کت برای خانمهای چاق

۱- مشخص کنید که برای چه مراسم و موقعیتی می خواهید لباس بپوشید. کت و دامن های کاری معمولا رنگ و طرح های ساده تر و معتدل تری دارد. کت و دامن های معمولی و میهمانی های دوستانه، می تواند از پارچه و رنگهای شادتری انتخاب بشود.

۲- تعیین کنید که فرم اندام شما چگونه است. اینکه چاقی و اضافه وزن شما در چه قسمتی از اندام شما قرار دارد، در شکل و برش کت ودامنی که باید بخرید، نقش مهمی دارد. هر اندامی نیاز به لباسی دارد که کاملا با آن متناسب باشد.

۳- کتی انتخاب کنید که متناسب اندام شما باشد. انتخاب کتی که کاملا اندازه و مناسب اندام است، برای زنانی که اضافه وزن دارند بسیار مهم است؛ زیرا ساختار و فرم کت می تواند بخش های برجسته و بزرگ بدن را بپوشاند و کوچکتر نشان بدهد. کتی انتخاب کنید که شانه های پهنی داشته باشد و به سمت کمر باریک شود.

۴- دامن هایی را انتخاب کنید که ران های شما را کوچکتر و مناسب نشان بدهد. اگر رانهای بزرگ و پهنی درید، دامن خطی ای شکل برای شما مناسب است.

اگر ران های بزرگی دارید، چگونه لباس بپوشید

۵- از خیاطی استفاده کنید تا لباس را با تناسبات اندام شما هماهنگ کند. اگر کت دامنی انتخاب کرده اید که کاملا اندازه و متناسب شما نیست، یک خیاط خوب می تواند آن را به نمونه ای مناسب تبدیل کند.

۶- کت ودامن هایی را انتخاب کنید که بتواند در قسمت کمر کمربند داشته باشد، تا اندام شما را بهتر و ظریفتر نشان بدهد. کتهای کمردار مدلی جدید و جالب هستند.

۷- اگر پاهای زیبایی دارید، دامن های تا روی زانو بپوشید.

۸- از پوشیدن کت دامن های باد کرده و حجیم خودداری کنید. زنی که اضافه وزن دارد، با پوشیدن چنین لباس هایی اغلب بزرگ تر و چاقتر به نظر می رسد. در عوض لباس هایی بپوشید که قسمتهای مثبت شما را برجسته و مشخص می کند.

۹- از پوشیدن کت و شلوارهایی که جیب های بغل از رو دارد، خودداری کنید.

شیک ترین مدلهای کت تک مجلسی دخترانه

کت تک مجلسی
شیک ترین مدل کت تک زنانه
شیک ترین مدل کت تک دخترانه
انواع مدلهای کت تک مجلسی
مدل جدید کت و شلوار مجلسی زنانه
مدل جدید کت و شلوار مجلسی دخترانه
انواع مدل کت و شلوار زنانه مجلسی

پورتال رنگی _ جدیدترین مدل کت تک دخترانه و زنانه
منبع: تاپ ژورنال – بیتوته

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !