جزئیات انتشار پست جنجالی پرستو صالحی

گوناگون ۰۱ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزئیات انتشار پست جنجالی پرستو صالحی

امروزه هنرمندان در شبکه های اجتماعی مطالب و عکسهای مورد علاقه شان را منتشر می کنند و برخی از آنها با استقبال و برخی دیگر با واکنش مخاطبان همراه می شوند. تازه ترین پستی که از طرف هنرمندان منتشر شده و واکنش بسیاری را بر انگیخته است، مربوط می شود به صفحه خانم پرستو صالحی که می توانی جزییاتی بیشتر را در این مورد بخوانید.

بیوگرافی کامل پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است. مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می‌کند.[۱]

اسطوره‌هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده‌یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

داستان پست جنجالی در صفحه پرستو صالحی

پرستو صالحی پست جنجالی منتشر شده در صفحه اینستاگرامش را حذف کرد. این پست که اعتراض طرفداران و دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام صالحی را در پی داشت بعد از چند ساعت پاک شد.

جزئیات انتشار پست جنجالی پرستو صالحی  (2)

 

روز گذشته پرستو صالحی با انتشار تصویر سگ خانگی خود در کنار سجاده نمازش خشم کاربران را برانگیخت و با اعتراض شدید آن ها روبرو شد.
وی در پست حذف شده نوشته بود: خدایا خلقتت رو شکر خدا جانم یک سوال چجوری میشه که سگ این موجود بدون تفکر میفهمه که نباید وارد حریم من و تو بشه و میشینه فقط نگاه می کنه اونوقت انسان این مغز متفکر دم به دقیقه حریم زندگی هم نوعش رو شخم میزنه ؟! خدایا این موجود می فهمه رو سجاده ی من نمیاد.

گفتنی است؛ برخی از کاربران از وی خواستند تا پست هایش را با دقت بیشتری منتشر کند.

عکس جنجالی در اینستاگرام پرستو صالحی

جزئیات انتشار پست جنجالی پرستو صالحی  (3)

پورتال رنگی _ جزئیات انتشار پست جنجالی پرستو صالحی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان – ویکی پدیا – صفحه شخصی پرستو صالحی

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !