جزئیات توهین مهناز آرمین به رامبد جوان و…

اخبار و حوادث ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزئیات توهین مهناز آرمین به رامبد جوان و…

مهناز آرمین طراح مدل لباس قبلی کاروان المپیک ایران در صفحه شخصی اش به دنبال عوض شدن مدل و طرح لباس منتخب او برای این کاروان صحبتهایی جنجالی داشته و ضمن ابراز ناراحتی در مورد عوض شدن طرح لباس این کاروان، به برنامه خندوانه و همینطور به مسئولین و مردم و به طراح مدل جدید لباس کاروان المپیک ایران توهین کرده است که در این مطلب جزییات این خبر را برای شما در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

مهناز آرمین ، طراح طرح قبلی لباس های کاروان المپیک ایران در صفحه اینستاگرام منتسب به ایشان صحبت هایی را علیه کامران بختیاری و جناب خان و برنامه خندوانه مطرح کرد!

وی با انتشار عکس زیر نوشت: «واقعا متاسفم برای مردم و کمیته ملی المپیکی که از یک طراح سو استفاده میکنند برای کاهش قیمت طراحی و با اجبار والزام طرح را عوض میکنند . با طرح بنده نیز این کار رو کردند. حالا وظیفه طراحی لباس را به یک طراح مبتدی داده اند که فکر نکنم به اندازه سال های طراحی بنده حتی درس خوانده باشد و پارتی و باند بازی و تغییر طراحی جای بنده را به عنوان طراح گرفت واقعا برای شما مردم و مسئولین متاسفم که هیچ فهم و درکی از دیزاین ندارید واقعا متاسفم … و واسه آقایی که با برنامه بسیار بی مزه و لوسش با اون عروسک من رو مسخره میکنه. کاش حداقل در یک نظر سنجی مشخص میشد که چه طرحی انتخاب بشه نه اینکه مردم بدون فهم از مد و فشن برن و زیر پست یه طراح لباس ایران را انتخاب کنند.»

جزئیات توهین مهناز آرمین به رامبد جوان و... (۱)

پورتال رنگی _ جزئیات توهین مهناز آرمین به رامبد جوان و…

منبع: نیک صالحی

Please Login to comment