جزئیات فروش اسپرم ورزشکار معروف ایرانی + قیمت

اخبار و حوادث ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

جزئیات فروش اسپرم ورزشکار معروف ایرانی + قیمت

در این مطلب خبری داغ از دنیای ناباروری برای شما در نظر گرفته ایم مبنی بر اینکه یک ورزشکار مشهور ایرانی اقدام به فروش اسپرم خود کرده است. با جزئیات این خبر همراه دلنگاره باشید.

در این روزگار عجیب و غریب خبرهایی می شنویم که نمی دانیم چگونه آن را مخابره کنیم و یا اینکه آن را باور کنیم یا نه. بد زمانه ای شده هیچ چیز سر جایش نیست برخی خبرها آنقدر تکان دهنده است که وقتی می خوانی یا می شنوی دقایقی با خودت کلنجار می روی که باید با آن چه کنیم.

یکی از این خبرها را نشریه وقایعه اتفاقیه در گزارشی ویژه از درآمدهای کلان مراکز ناباروری نوشته است. زوج هایی که بچه دار نمی شوند پس از مراجعات مکرر به پزشکان و هزینه های کلان و گزاف بابت آزمایش ها و شناسایی علل نازایی نهایتا وقتی راهکاری پیدا نشود و حتی از ‘آی وی اف’ نتوانند صاحب فرزند شوند مجبور به استفاده از اسپرم دیگران می شوند و در این میان بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه وقایعه اتفاقیه برخی دانشمندان و چهره های سرشناس و ستاره ها نیز از محل فروش اسپرم خود به درآمد کلانی می رسند.

در این گزارش ویژه علاوه بر اشاره به درآمدهای کلان مراکز ناباروری به درآمدزایی آنچنانی چهره های شاخصی اشاره شده که با فروش اسپرم خود چنین رزق و روزی را به خانه می برند.

در بخشی از این گزارش تکان دهنده از قول پرستاران یکی از مراکز ناباروری عنوان شده است که خانواده ای به اتفاق یک ورزشکار معروف به این مرکز آمدند و آنطور که من شنیده ام آن ورزشکار معروف ۱۰۰ میلیون تومان از خانواده ای که اسپرم را دریافت کرده اند گرفته است.

جزئیات فروش اسپرم ورزشکار معروف ایرانی + قیمت

فروش اسپرم ورزشکار معروف

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !