آخرین جزئیات مرگ همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی

اخبار و حوادث ۲۲ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به ابعاد مختلف پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک معروف تبریزی آخرین جزئیات این پرونده را تشریح کرد.

سردار محمدرضا مقیمی از آخرین وضعیت پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی که در هفته های اخیر جنجال های بسیاری را به دنبال داشته است، اظهار داشت: بر اساس پیگیری های انجام شده و با توجه به نوع وقوع قتل و تناقضات موجود در اظهارات پزشک تبریزی، این فرد در حال حاضر اصلی ترین مظنون است.

وی با بیان اینکه پلیس تمام جوانب وقوع این قتل ها را بررسی می کند، گفت: گرچه دکتر صلحی تا این لحظه به قتل اعتراف نکرده ولی با توجه به شواهد و قرائن موجود در پرونده هیچ مظنون دیگری وجود ندارد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا اضافه کرد: در تحقیقات انجام شده متوجه شدیم که این پزشک تبریزی علاقه شدید و غیر معمولی به شهرت داشته و برخی از اقدامات قبلی وی نیز با انگیزه شهرت انجام شده است.

به گفته محمدرضا مقیمی، پلیس کماکان به دنبال مشخص کردن تمام ابعاد این پرونده بوده و گر چه به اطلاعات خوبی در خصوص انگیزه وقوع این قتل به دست آمده است ولی توضیحات تکمیلی تا روشن شدن تمام موضوع ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که این پزشک تبریزی به قتل اعتراف نکرده باشد نمی توان تحقیقات پلیسی در حاشیه این پرونده را منتفی دانست.

منبع: روزنامه ایران

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !