جزییات اشکال شرعی سریال شهرزاد قسمت ۲۶

گوناگون ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ یک دیدگاه

جزییات اشکال شرعی سریال شهرزاد قسمت ۲۶

سریال شهرزاد : این روزها سریال شهرزاد در بین مخاطبان ایرانی از محبوبیت فراوانی برخوردار است و این سریال تا قسمت ۲۶ فصل اول آن از نمایش خانگی پخش شده است؛ گویا در قسمت ۲۶ این سریال جذاب یگ به اصطلاح گاف شرعی صورت گرفته اسن که در این مطلب به جزییات آن پرداخته ایم.

دانلود کامل سریال شهرزاد

لیست گاف قسمت های پایانی فصل اول سریال شهرزاد

در قسمت‌های قبلی سریال شهرزاد، بینندگان بیشتر روی گاف‌های عادی مانند لباس یقه اسکی پوشیدن شهرزاد در مرداد ماه سال ۳۲ که اوج گرما است و اینکه چرا بازیگر زن این سریال در دهه ۳۰ کیف چرم مارک خارجی مدل سال جدید را دارد، مطرح می کردند و کمتر پیش می آمد سوتی های این سریال از این موارد بیشتر شود. ولی در قسمت ۲۶ یعنی دو قسمت باقی مانده به پایان سریال که اتفاقاً از جذاب‌ترین و به لحاظ دیالوگ‌ها از به یادماندنی‌ترین قسمت‌های شهرزاد است، یک گاف اساسی در شهرزاد دیده شد.

ایراد شرعی قسمت ۲۶ سریال شهرزاد چه بود؟

بحث شرعی محرمیت میان داماد و مادر زن که محرمیتی ابدی به شمار می رود و از نظر شرع حتی بعد از جاری شدن صیغه طلاق میان زن و شوهر محرمیت عروس به پدر شوهر و محرمیت داماد به مادر همسرش تا ابد باقی می ماند. این درحالی است که وقتی قباد داماد سابق‌ مادر شهرزاد می خواهد دستش را ببوسد، مانع این کار می‌شود و خطاب به داماد سابقش می گوید، «آقا قباد این چه کاریه محرمی گفتند نامحرمی گفتند!»

خلاصه داستان سریال شهرزاد

اضافه شدن دو قسمت دیگر به سریال شهرزاد در میانه‌های کار و شایعاتی درباره اختلاف میان تیم سازنده این سریال باعث شده تا در قسمت‌های انتهایی این مجموعه نمایشی، شاهد افت داستان باشیم.

پورتال رنگی _ جزییات اشکال شرعی سریال شهرزاد قسمت ۲۶
منبع: سینما پرس

loading...

1 نظر روشن "جزییات اشکال شرعی سریال شهرزاد قسمت ۲۶"

با سلام ب نظر بنده سریال شهرزاد دارای فیلم نامه بسیار قوی وکارگردانی عالی میباشد و در کنار آن بازی بسیار خوب بازیگران این سریال منتهی خیلی از ما ایرانی ها حسادت در جان وروانمان آنقدر ریشه کرده که حاضر به پذیرش آنچه که از خوبی ها میبینیم نیستیم..در ابتدا باید بگویم که تیتری را که انتخاب کرده اید با عنوان اشکال شرعی ..کار اخلاقی نیست به نظر بنده، چون ذهنیت مخاطب را به محض دیدن منحرف میکند.از طرفی درست است که همچین قانونی وجود داشته ودارد اما خوب میدانیم که یک زن سنتی ایرانی و حتی امروزی با کاری… ادامه نظر »