جسیکا آلبا در مورد افتضاح زیبایی چهره خود گفت: هیچ وقت موهای بلوند کوتاه به من نمی آید

فرهنگ و هنر ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

من علاقه دارم محصولات جدید را امتحان کنم اما با یک یا دوتای آنها هرگز نمی توانم زندگی کنم. مادر من از آرایشش لذت میبرد ؛ سایه چشم با رنگهای مختلف استفاده می کند و دو رنگ متفاوت بر گونه اش ایجاد می کند. او واقعا برای ظریف طبعی به سراغ دیوید بووی می رود.

جسیکا آلبا : هیچ وقت موهای بلوند کوتاه به من نمی آید

مادربزرگ من کاملا مخالف بود ، فقط یک رژ لب بر لبهایش و گونه اش می زد. فکر کنم من ترکیبی از هر دوی آنها هستم .

من علاقه زیادی به کیت مووس که یک آرایشگر کلاسیک می باشد ، دارم . دوست من گوین استفانی نیز با او شگفت انگیز بنظر می رسد. سایر افراد زیبایی کلاسیک مثل آدری هپبورن ، کاترین دنوو و بریجیت باردوت منبع الهام بخشی هستند.

برای حفظ هیکل مناسب و تندرستی ، من بشدت تحت آموزش هستم و ورزش می کنم. عرق کردن گردش خون را بخوبی نگه می دارد. من سعی میکنم حداقل ۶ساعت  بخوابم. همیشه صورتم را صبح و شب میشویم . Braun FaceSpa قلم مو تمیز کننده ای دارد که واقعا منحصربه فرد است و با توجه به نیازهای مراقبت از پوست من ، درخواست می شود.

جذب و حضور مقدار آب کافی در بدن لازم می باشد، بخصوص وقتی در سفر هستم مقدار زیادی آب می نوشم که سبب افزایش هیدراسیون می شود و همچنین از اسانس روشنایی مربوط به تاتا هارپر استفاده می کنم.

به عنوان افتضاح زیبایی، موی کوتاه بلوند هرگز به من نمی آید. با حالت چتری، بدتر هم می شود. من آن را امتحان کردم و یکی از بدترین لحظات من بود.

Please Login to comment