ترفند جلوگیری از مصرف حجم اینترنت در تلگرام

موبایل ۱۶ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ترفند جلوگیری از مصرف حجم اینترنت در تلگرام

امروزه با پیشرفت فناوری های ارتباطی شبکه های اجتماعی مجازی زیادی شکل گرفته اند که به کمک انها ارتباطات آسان تر شده است و به راحتی می توان با اطرافیان تعامل داشت. در این بین چیری که اسباب نگرانی برخی از کاربران است، آن اسن که حجم اینترنت در این شبکه ها بسیار زود تمام می شود و مهمترین اپلیکیشنی که این مشکل در آن دیده می شود، تلگرام است. در این مطلب آموزش جلوگیری از زود تمام شدن حجم اینترنت در تلگرام را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

راهکاری برای استفاده بهینه از حجم اینترنت در تلگرام

آموزش جلوگیری از زود تمام حجم اینترنت در تلگرام:

ترفند جلوگیری از مصرف حجم اینترنت در تلگرام (2)

۱٫برای این کار در قسمت Automatic Media Download از بخش Settings وارد شوید، شما می توانید به مسنجر Telegram فرمان دهید تا فقط با اتصال به وای فای ویدئوهای اشتراکی ،عکس ها و صداها را دانلود کند و با اتصال از طریق Mobile Data هیچگونه ویدئو ، صدا و تصویری دانلود نشود که این گزینه در افزایش سرعت دریافت اطلاعات تاثیر فوق العاده ای دارد.

پس آن را مطابق میلتان برای اتصال WiFi یا ۳G تنظیم کنید . برای این که تصاویر و ویدئو هایتان در گالری موبایلتان ذخیره شود ، از بخش Settings گزینه Save To Gallery را پیدا کنید و آن را فعال کنید.

۲٫همچنین می توانید مشخص کنید که به صورت خودکار ویدئوها یا تصاویر دانلود نشوند. برای این کار هم میتوانید وارد settings شوید و از بخش Automatic media download همه گزینه ها را روی حالت No media قرار دهید تا هر وقت که خودتان خواستید روی فایلها و عکسها کلیک کرده و آن ها را دانلود کنید..

گفتنی است ؛ با این کار حجم مصرف اینترنتی توسط تلگرام کاملا دست خودتان خواهد بود.

پورتال رنگی _ ترفند جلوگیری از مصرف حجم اینترنت در تلگرام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

Please Login to comment