جمال اجلالی در بیمارستان بستری شد

فرهنگ و هنر ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه
جمال اجلالی از پیشکسوتان عرصه هنر کشورمان است که به تازگی خبرها حاکی از بستری شدن ایشان هستند. در این مطلب از دلنگاره به جزییات این خبر پرداخته ایم.
جمال اجلالی در بیمارستان بستری شد

خدا را شکر حال آقای اجلالی نسبت به روز گذشته خیلی بهتر است اما همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

بازیگر پیشکسوت در بخش مراقبت های ویژه بستری است

تهیه‌کننده «دوردست‌ها» حال عمومی جمال اجلالی، بازیگر این سریال در حال ساخت را که به تازگی دچار خونریزی مغزی شده است خوب ارزیابی کرد و گفت: خدا را شکر حال آقای اجلالی نسبت به روز گذشته خیلی بهتر است اما همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

 

فریبا توکلی که از این اتفاق ابراز ناراحتی می‌کرد در گفت‌وگویی،‌ خاطرنشان کرد: اتفاقی که افتاد واقعا یک شوک برای همه گروه بود. امیدواریم هرچه زودتر حال آقای اجلالی بهتر شود. وی اکنون بیهوش است اما سطح هوشیاری‌ بالایی دارد.

 

وی در پاسخ به اینکه آیا برای ادامه ایفای نقش جمال اجلالی بازیگری را جایگزین خواهند کرد؟ گفت: ما نمی‌توانیم بازیگر دیگری را جایگزین ایشان کنیم؛ چراکه بخش‌هایی که مربوط به بازی آقای اجلالی می‌شد گرفته شده است؛ بنابراین باید به روش‌های خاص حضور فیزیکی ایشان را جبران کنیم، از طرفی دیگر نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ایشان حالشان خوب شود؛ چراکه تا پایان هفته جاری کار تصویربرداری‌مان تمام می‌شود.

 

او گفت: همچنان در جویبار شمال مشغول تصویربرداری هستیم. اکنون سکانس‌های پایانی را ضبط می‌کنیم که با بازی دانیال حکیمی، فرشته سرابندی، مریم خدارحمی، کوروش سلیمانی و بهرام ابراهیمی همراه است. در حال حاضر لوکیشن کارخانه روغن رسول مشفق که با بازی دانیال حکیمی همراه است محل تصویربرداری ماست و تا پایان هفته کارمان را در همین جا به پایان می‌رسانیم.

 

تهیه‌کننده سریال «دوردست‌ها» در پایان به داستان این سریال اشاره کرد و گفت:‌ تأکید بسیار زیاد کارگردان و نویسنده بر این موضوع است که این مجموعه یک خانواده درست و منسجم را به تصویر خواهد کشید که می‌توانند از سخت‌ترین حوادث سربلند خارج شوند. این در واقع پیام سریال «دوردست‌ها» است که بر نقش خانواده و محور زندگی درست تأکید می‌کند.

 

«دوردست‌ها» محصول مشترک شبکه اول و سازمان ملی استاندارد است که به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه‌کنندگی فریبا توکلی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در حال تولید است.

 

دانیال حکیمی، فاطمه گودرزی، هومن برق‌نورد، بهرام ابراهیمی، کوروش سلیمانی، جمال اجلالی، پویا مهدوی زاده، فرشته سرابندی، مریم خدارحمی، فرانک گلنوش، ریحانه نعمت الهی و ونوس حسن کانلی از بازیگران این سریال هستند.

 

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !