حبس دختری در طویله به مدت ۸ سال در کشور آذربایجان + فیلم

حبس دختری در طویله به مدت 8 سال در کشور آذربایجان
سال نو مبارک

توجه: صحنه های این فیلم ناراحت کننده هست.

فال روزانه

دختری که به خاطر بیماری از طرف پدرش ۸ سال در این مکان زندانیست.

این دختر در یکی از روستاهای کشور جمهوری آذربایجان به مدت ۸ سال با زنجیر بسته شده و در سرما و گرما در طویله نگه داری شده است. پدر وی حتی حاضر نشده است یک اتاق از خانه اش را به وی اختصاص دهد. وقتی از پدر وی می پرسند که چرا او را به مدت ۸ سال زندانی کرده ای، می گوید:”چون او عصبی است ! او مشکل روانی دارد. وقتی که عصبانی می شود، شیشه ها و درها را می شکند !”
پدر وی پس از متوجه شدن مسئولین محلی، وی از تحویل دختر خود به مسئولین محلی سرباز زده است. آنها نیز برای گرفتن وی پیگیر نشده اند. این گزارشگران نیز نتوانستند دختر را ازش بگیرند و به باکو ببرند تا درمان شود. توجیه وی این است که باور نمی کنم وی درمان پیدا کند !
به دلیل این که ۸ سال وی در طویله و در سرما، بدون هیچ وسیله گرمایشی نگه داشته شده است، حال قادر به راه رفتن نمی باشد و پاهای دختر خشک شده است.

وقتی گزارشکر از وی می پرسد که چه خواسته ای دارد، تنها خواسته دختر نان بود که یک تکه از آنرا هم به برادرش میدهد. پدر سالاری در این مناطق دست برادر دختر را نیز بسته است. ضمن اینکه خواهر بزرگ وی نیز در اثر سرمازدگی مرده است.
هیچ حیوانی با فرزند خود چنین نمیکند.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

15 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آرزو  0  0

  خوشحالم که هنوز انسانهای مهربانی مثل شما وجود دارد که نگران همنوعان خود هستید متاسفانه در اطراف من هم دلسوزی وجود ندارد . خودم هم که برای زندگیم تلاش کردم. متاسفانه با یک لگد از بلندی به پایین پرتم کردند. بیشتر از دوست و همکار ضربه خوردم.

  پاسخ
 2. شیدا  0  0

  خیلی اشک ریختم امروز شهادت امام رضاست انشالله که به حق امام هشتم ریشه این طور افراد کنده شه از روی زمین آمین

  پاسخ
  1. شیدا   0   0

   بهتر است هموطن گرامی اگر توانایی نگهداری فرزندانتونو ندارید تحویل بهزیستی بدهید …انسان شان دارد و جایگاهش طویله نیست…

   پاسخ
 3. زینب  0  0

  این پدر نیست پدر سگ بی شرفی که لنگه نداره .اینقدر گریه کردم که باور کن کم از مرگ مادرم نبود .الهی ریشه این افراد ستمگر کنده بشه به حق علی

  پاسخ
  1. آرزو   0   0

   حیوانات علاوه بر اینکه دلسور فرندانشان هستند. دیده شده بچه حیوان دیگری را نیز نگهداری میکنند. لطفا به حیوانات فحش ندهید.

   پاسخ