حذف یارانه ۳ میلیون نفر دیگر!

اخبار و حوادث ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

حذف یارانه ۳ میلیون نفر دیگر!

یارانه یک روشی برای قناعت جویی در کشور است که با وجود تحریم ها در کشور برنامه ریزی و سپس اجرا شد. هر ماه تعدادی از یارانه بگیران بنا به شرایط مالی که دارند از لیست یارنه بگیران حذف می شوند که باز هم این موج ادامه داشته است.

حذف یارانه ۳ میلیون نفر دیگر! (۱)

خبرهای جدید از یارانه

رضا شریعت صبح امروز در همایش سراسری توانمندسازی و آموزش منابع انسانی در اردبیل اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و وفاه اجتماعی در نظر دارد افراد مستحق یارانه در کشور را شناسایی کند که با پیش بینی‌های انجام شده امسال ۳ میلیون نفر از لیست یارانه‌بگیران حذف می‌شوند که در این زمینه برنامه‌ اساسی توسط دولت یازدهم وجود دارد.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده ۲۴ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف می‌شوند که امسال پیش‌بینی شده بتوانیم ۳ میلیون نفر را از لیست یارانه‌بگیران حذف کنیم.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با حذف ۳ میلیون یارانه‌بگیر در سال گذشته شکایت‌هایی از طرف این اقشار به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شده بود، افزود: در این زمینه بررسی‌های لازم و اساسی توسط کارشناسان وزارت انجام شد و دلایل حذف این یارانه‌بگیران به آنها اعلام شد.

شریعت اضافه کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس برنامه‌ریزی معین در نظر دارد بتواند افرادی را که نیازی به یارانه ندارند شناسایی کرده و از لیست یارانه‌بگیران حذف کند.

وی در ادامه با اشاره به برخی فیش‌های حقوقی نجومی و نامتعارف در کشور بیان کرد: فیش‌های حقوقی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سایت این وزارت درج شده و از این طریق وزارت تعاون فیش‌های حقوقی مدیران خود را شفاف‌سازی کرده است.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: سلامت اداری و برخورد با فساد اداری یکی از اولویت‌های اساسی است و در این زمینه بازرسی و نظارت مستمری بر عملکرد ادارات در کشور وجود دارد و با هر گونه فساد اداری توسط دستگاه‌های مربوطه با جدیت برخورد می‌شود.

پورتال رنگی _ حذف یارانه ۳ میلیون نفر دیگر!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

Please Login to comment