حرکت زیبای یک ایرانی در مالزی برای تیم ملی فوتبال

ورزش ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

حرکت زیبای یک ایرانی در مالزی برای تیم ملی فوتبال

حرکت زیبای یک ایرانی در مالزی برای تیم ملی فوتبال _ پورتال رنگی به نقل از ایرنا: یک ایرانی سه هزار بلیت بازی تیم های ملی فوتبال کشورمان و سوریه را خریداری کرد تا به صورت رایگان در اختیار هواداران تیم ملی در مالزی قرار گیرد.

یک ایرانی سه هزار بلیت بازی ایران و سوریه را رایگان توزیع می کند

عامل ایرانی فروش بلیت بازی تیم ملی ایران و سوریه در مالزی که در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انجام می شود روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که یک ایرانی علاقه مند به فوتبال سه هزار بلیت این بازی را خریداری کرد تا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهد.وی گفت که این بلیت ها سه شنبه، قبل از بازی در اختیار هواداران تیم ملی کشورمان در ورزشگاه ‘تانکو عبدالرحمان’ (پاروی) ایالت ‘نگری سمبیلان’ در مالزی قرار می گیرد.

تیم ملی فوتبال

وی گفت این ایرانی که اکنون در امارات متحده عربی است، این تعداد بلیت مربوط به جایگاه عادی را که بهای هر بلیت ۴۵ رینگیت (حدود ۱۰ دلار) است، خریداری کرد تا بین هواداران تیم ملی توزیع شود.

تیم ملی فوتبال ایران فردا سه شنبه ساعت ۲۰ به وقت محلی (۱۵ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران) در ورزشگاه ‘تانکو عبدالرحمان’ (پاروی) ایالت ‘نگری سمبیلان’ مالزی مقابل سوریه قرار می گیرد.این پنجمین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

در حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران با ۱۰ امتیاز از ۴ دیدار خود در صدر جدول گروه نخست مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار دارد و تیم های ازبکستان با ۹ و کره جنوبی با ۷ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

پورتال رنگی _ حرکت زیبای یک ایرانی در مالزی برای تیم ملی فوتبال
منبع: ایرنا

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "حرکت زیبای یک ایرانی در مالزی برای تیم ملی فوتبال"

خوبه

دمش گرم