خبری داغِ داغ از اصغر فرهادی و فیلم جدیدش!

گوناگون ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

خبری داغِ داغ از اصغر فرهادی و فیلم جدیدش!

اصغر فرهادی: آقای فرهادی از کارگردانان موفق کشورمان است که به تازگی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره کن شده است. ایشان قبلا هم جایزه اسکار را دریافت کرده است. اصغر فرهادی متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ خمینی‌شهر است، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده مطرح کشورمان است.ایشان به تازگی در مورد ساخت فیلمی جدید در اسپانیا خبر داده است که ما هم در این مطلب جزییات آن را برای شما در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

کارنامه طلایی اصغر فرهادی

فیلم جدایی نادر از سیمین وی جایزهٔ اسکار و گلدن گلوب برای بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان و خرس طلایی جشنواره فیلم برلین را به همراه داشت.
وی همچنین برنده خرس نقره‌ای جشنواره فیلم برلین به عنوان بهترین کارگردان برای فیلم درباره الی و جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن برای فروشنده شده‌است.

خبری داغِ داغ از اصغر فرهادی و فیلم جدیدش! (2)

جزییات فیلم جدید اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان سینما در خصوص ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود در اسپانیا گفت: هنوز مطمئن نیستم که این فیلم را بسازم اما اگر قرار باشد فیلمی که خبر آن پخش شد را بسازم، در اسپانیا خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لوکیشن‌های فیلم جدیدش در اسپانیا است، عنوان کرد: کل لوکیشن‌های فیلم در اسپانیاست اما مطمئن نیستم فیلم بعدی من باشد.

گفتنی است؛ طی خبرهای منتشر شده پنه لوپه کروز و خاویر باردم از بازیگران فیلم جدید فرهادی هستند و داستان آن در مورد زندگی خانواده‌ای روستایی در اسپانیاست.

شایان ذکر است؛ اصغر فرهادی کارگردان نام آشنای ایرانی در سطح جهان در جدیدترین موفقیت خود به غیر از اسکار و گلدن گلوب، دو جایزه کن در بخش بازیگری (شهاب حسینی) و فیلمنامه «فروشنده» را از آن خود کرد.

پورتال رنگی _ خبری داغِ داغ از اصغر فرهادی و فیلم جدیدش!

منبع: عصر خبر – ویکی پدیا

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !