جزییات خبر اقدام غیراخلاقی میلاد کی مرام

فرهنگ و هنر ۲۵ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

جزییات خبر اقدام غیراخلاقی میلاد کی مرام

میلاد کی مرام از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان است که به تازگی خبرهایی مبنی بر اینکه حاضر نشده است که در مقابل یک نوبازیگر، بازی کند در فضای مجازی پخش شده است. در این مطلب جزییات این خبر را بررسی می کنیم.

ماجرا از این قرار است، میلاد کى مرام که در این فیلم نقش کوتاهى به عهده دارد و طبق قرار باید در دو سکانس بازى مى کرد. اولین سکانس بدون مشکل فیلمبردارى شد اما دومین سکانس که در آن کى مرام باید با یک بازیگر نه چندان شناخته شده درگیر مى شد مشکلاتى براى عوامل فیلم به وجود آورد.

میلاد کى مرام پیش از فیلمبردارى این سکانس اعلام مى کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازى نمى کند. تلاش هاى کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمى دهد و این سکانس فیلمبردارى نمى شود.

جزییات خبر اقدام غیراخلاقی میلاد کی مرام

جزییات خبر اقدام غیراخلاقی میلاد کی مرام

حال کارگردان یا باید این سکانس ها را با یک بازیگر دیگر مى گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبى گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبردارى شده را در فیلم قرار مى دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کى مرام است.

باید تا زمان نمایش فیلم منتظر ماند و دید آیا کارگردان بر سر حرفش خواهد ماند یا به طور کلى بازى این بازیگر را از فیلم خذف مى کند.

پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم هاى آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهى لشکرها نبودند.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !