خصوصیات متولدین فصل پاییز

فال ۰۱ مهر ۱۳۹۶ یک دیدگاه

خصوصیات متولدین فصل پاییز

Libra مهر – میزان

متولدین مهرماه، مهربان و اهل مدارا هستند. ضعف شان در بی توجهی به خودشان است. اهل دعوا نیستند. دوست ندارند تنها باشند. متولدین مهرماه، همیشه پیگیر خواسته های دیگران هستند ولی از مهربانی شان، مدام سواستفاده می‌شود. این بی توجهی بیش ازحد، دیر یا زود به خشم غیر قابل کنترلی تبدیل می شود.

Scorpius عقرب – آبان

متولدین ماه آبان شجاع، خونگرم و یکدنده هستند. حسود و خشن هم می شوند. حقیقت و سند و مدرک برایشان اعتبار زیاد دارد. اهل بخشش نیستند. زندگی عاطفی و عاشقانه شان را خراب می کنند چون فکر می کنند انسان خوبی برای ازدواج نیستند. قلب شان را به سختی می شود به دست آورد ولی وقتی اعتماد کردند تا پای جان روی دوستی، ماندگار می مانند.

Sagittarius قوس – آذر

متولدین ماه آذر، خیالپرداز، شوخ طبع و ایده آلیست هستند. بیش از حد توان شان، قول می دهند. عجول هستند و در حین حرف زدن زیاد ملاحظه به کار نمی برند. اهل سفر، اندیشه و فلسفه هستند. برونگرا و خوشبین هستند. دوست دارند سبکبال و آزاد باشند. بعضی های شان زیادی به دیگران می چسبند. بازیگوش، شاد و ولخرج هم هستند.

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
اشی sqjrm

راجع به ماه ابان درست گفتید چون خواهر وبرادرم همینطوری هستن ولی اذر نه اصلا اینطور که گفتید نیست چون خواهر کوچکم بر عکس نوشته شماست