نیمه گمشده متولدین هر ماه چه خصوصیاتی دارند ؟ - پورتال رنگی

فال ۲۶ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

کدام ماه های تولد بیشترین سازگاری را با هم می توانند داشته باشند ؟

تقریبا همه انسان ها به دنبال نیمه گمشده خود هستند و دوست دارند، رابطه عاشقانه و عاطفی خود را با کسی تجربه نمایند که بیشتر تشابهات را به او داشته و درک درستی از یکدیگر داشته باشند.

برای اینکه بتوانید در انتخاب یار و شریک عاطفی خود، کمترین میزان خطا را داشته باشید و از دردهای جدایی مصون بمانید، بهتر است در وهله اول از خود شناخت درستی داشته و به نیازهای درونی و واقعی خود پی ببرید و سپس با یک بررسی موشکافانه، ویژگی های کسی که می تواند یارتان باشد را کشف کرده و در آخر بر اساس این شناخت ها، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در همین رابطه، یک کارشناس طالع بینی به نام «اوفیرا ایدات» نیز بیان داشته که: «تفاهم یعنی درک صحیح از نیازهای متولدین هر ماه و سپس بررسی کردن اینکه کدام ماه می تواند بیشتری سازگاری را با وی داشته باشد. به همین خاطر، پیشنهاد من این است که ابتدا ویژگی های هر ماه را مطالعه کنید و ببینید که هر کدام چه خواسته ای از عشق دارند و طبیعت وجودی آن ها چیست، سپس به مطالعه ویژگی های ماه تولد خود بپردازید. این کار مثل این است که دو تکه یک پازل را در کنار هم می چینید.»

نظر هر شخصی در مورد این که چه چیزهایی اون ها رو به تکامل میرسونه متفاوته. که البته ستاره ها هم تا حدودی میتونن تعیین کنن که چه چیزهایی شما رو به تکامل میرسونه. یک همسر خوب باید الهام بخش شما برای تبدیل شدن به یک آدم موفق تر و پیشرفته تر باشه.

بهترین ارتباط دوستی و عاطفی در میان زن و مردانی صورت می پذیرد که هر دو متولد یک ماهِ واحد باشند. این افراد علاوه بر اینکه می توانند عشق پایدارتری داشته باشند، به دلیل شباهت فکری زیادی که با هم دارند، خوشحال تر هم خواهند بود. همچنین فردی را دارند که ویژگی های مشابه خودشان را داراست.

همچنین بخوانید:  زودیاک چیست ؟

به گزارش وب سایت AstroTwins: «اگر فردی با نشانه ماه تولد یکسان با خودتان را انتخاب کرده اید، به شما تبریک می گوییم. شما به خوبی از ویژگی های مثبت و خصلت های خاص همدیگر استقبال کرده و خوشحال خواهید بود.»

فروردین: شریک جرم

بزرگ ترین ترس متولدین فروردین این است که مجبور باشند به شخصی بپیوندند که جلوی موفقیتشان را بگیرد و زندگی را برایشان کسل کننده کند. بنابراین تا زمانی که کسی را پیدا نکنند که به زندگی شان هیجان بدهد مجرد می مانند. آن ها ار ماندن در خانه متنفر هستند و هیچوقت حسادت نمی کنند. آن ها به کسی نیاز دارند که عاشق سفر و تشنه تجربه کردن چیزهای جدید باشد و با هم به ماجراجویی بپردازند.

اردیبهشت: حامی ۱۰۰ درصد

به سختی می توان با یک اردیبهشتی وارد رابطه شد چون آن ها تغییر را دوست ندارند و به سختی به آدم های جدید اعتماد می کنند. اما آن ها در واقع بودن در رابطه با همدمی که بتواند حس آرامش در خانه را فراهم کند دوست دارند. همسر یک اردیبهشتی کسی است که بتواند احساس عشق و امنیت به او بدهد.

خرداد: احساساتی و عاشق تعریف

خردادی ها موجودات حسود و احساساتی هستند. آن ها هیچوقت سمتکارهای کسل کننده نمی روند. یک خردادی به کسی نیاز دارد که کارهای او را دوست داشته باشد و در کل اهل تعریف و تمجید باشد و نداشتن مهارت های اجرایی او آزارش ندهد. متولدین خرداد به کسی نیاز دارند که کاملشان کند.

تیر: عشق بی قید و شرط

عشق در زندگی یک تیرماهی نقش نیروی اولیه را دارد و به آن ها برای انجام هر کاری انگیزه می دهد. متولدین تیر زندگی خود را به عشق دادن به دیگران متمرکز می کنند و به دوستان و خانواده شان احساس خاص بودن می دهند. شریک زندگی آن ها کسی است که همین احساس را به او بدهد. وقتی احساس کنند که می توانند ۱۰۰ درصد خودشان باشند و عشق در زندگی جریان داشته باشد شادتر از این نخواهند بود.

همچنین بخوانید:  طالع بینی عشقی متولدین مهر با ماه های دیگر سال چگونه است ؟

مرداد: فردی که به همسرش احساس ستاره بودن می دهد

مردادی ها تنها کسی را به عنوان نیمه گمشده انتخاب می کنند که به آن ها احساس خاص بودن و مورد تحسین و ستایش بودن بدهد. آن ها همسرشان را با خود برابر می دانند اما گاهی اوقات برای این که نشان دهند هر کاری که انجام می دهند درست و قابل تحسین است از این قاعده برابری خارج می شوند. همسر ایده آل مردادی ها کسی است که به موفقیت دیگران شاد می شود و به کسی حسادت نمی کند.

شهریور: کسی که ویژگی های شخصیتی شان را دوست داشته باشد

شهریوری ها خودشان را همانطور که هستند دوست دارند و به کسی نیاز دارند که هم آن ها را کامل کند و هم به تلاش هایی که در رابطه می کند ارزش بدهد. آن ها دوست دارند همه چیز را تحت کنترل بگیرند، برای بیرون رفتن برنامه ریزی کنند و حتی هنگام بازگشت به خانه همه چیز را فراهم کنند.

مهر: کسی که دوستانش را دوست دارد

هیچ کس به اندازه یک مهر ماهی دوستانش را دوست ندارد. آن ها به کسی نیاز دارند که حسود نباشد و با دوستان و نزدیکانتان ارتباط برقرار کنند. شریک زندگی آن ها کسی است که دوستان صمیمی داشته باشد و با مردم در ارتباط باشد. آن ها میهمانی، جشن رفتن و بیرون رفتن را دوست دارند.

آبان: همراه همیشگی گروه

یک آبانی رفتاری شاد و سرزنده دارد و از آسیب پذیری متنفر است و این ها ویژگی ها برای کسی که عشق را دوست دارد تجربه کند کمی سخت است. نیمه گمشده ایده آل آن ها کسی است که از جنگ و درگیری گریزان باشد. آن ها رک و صادق هستند پس باید به آن ها احساس امنیت بدهید تا بتوانند با شما راحت باشند.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی هفتگی

آذر: کسی که بتواند آن ها را شاد کند

یک روز خوب آذر ماهی روزی است که به اندازه کافی خندیده باشد. آن ها آدم های شادی هستند که معتقدند زندگی یک سرگرمی شاد است. متولدین آذر شریکی می خواهند که بتواند به اندازه کافی آن ها را شاد کند.

دی: کسی که ارزش هایش را به اشتراک می گذارد

دی ماهی ها آدم های پرتوقعی هستند و از زندگی انتظارات زیادی دارند. شاید این از نظر خیلی ها معقول نباشد اما همسرش هم می تواند همین انتظارات را از او داشته باشد. آن ها علایق و سلیقه های سنتی دارند و برای خانواده و رابطه ارزش زیادی قائل هستند.

بهمن: کسی که ذهنشان را تحریک کند

بهمن ماهی ها برای علم و دانش ارزش زیادی قائل هستند و هرگز نمی توانند با کسی باشند که دیدگاه های عادی دارد و هر چیزی را همانطور که به او گفته اند بدون تحقیق پذیرفته باشد. فقط با بحث و گفتگوهای زنده می توان خود را در دل آن ها جا کرد. آن ها به آزاد اندیش ها و کسانی که افکارشان را به چالش بیندازد احترام می گذارند.

اسفند: کسی که الهام بخش هنر باشد

هیچ چیز برای اسفند ماهی ها به اندازه کسی که بتواند به آن ها انگیزه خلق هنر بدهد ارزشمند نیست. آن ها به کسی نیاز دارند که گاهی اوقات تنهایشان بگذارد و در عین حال زمانی که با هم هستند احساس عشق و آرامش بدهد. همسر ایده آل آن ها کسی است که طبیعتشان را تحسین می کند و از او نمی خواهد که تغییر کند بلکه به او کمک می کند که پیشرفت کند.

3.3 63 votes
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x