خلاصه دادگاه امروز امیر تتلو

اخبار و حوادث ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۵ دیدگاه

با توجه به اخبار قبلی وبسایت دل نگاره مبنی بر بازداشت شدن و دلیل بازداشت شدن امیر تتلو و انتشار نوار صوتی مکالمات توهین آمیز وی و ویدئو جدید امیر تتلو بعد از بازداشت شدن به جدیدترین اخبار در این زمینه با دل نگاره همراه باشید.

چه اتفاقی امروزه در دادگاه امیر تتلو افتاد ؟

امیر تتلو صبح امروز در دادسراى فرهنگ و رسانه حضور یافت که نسبت به دستگیرى و روند بررسى پرونده اش به شدت معترض بود. وى پس از ملاقات با بازپرس، اقدام به مشاجره لفظى با وى کرد که در نهایت منجر به تصمیم بازپرس براى ارجاع وى به پزشک قانونى جهت اطمینان از سلامتى روحى و روانى او شد. دادگاه اجازه ى ورود به نزدیکان وى را نداد در حالى که تعداد زیادى از دوستان جهت ارائه ى وصیقه در محل حاضر بودند. یک روز از دستگیرى امیر تتلو گذشت !

با توجه به تعطیلی دادگاه در روز پنجشنبه و جمعه به احتمال زیاد تا شنبه وی در بازداشت خواهد ماند.

loading...

5 نظرات روشن "خلاصه دادگاه امروز امیر تتلو"

واقعا جای تاسفه

به نظر بنده که اصلا چیزی به اسم هنر در وجود این فرد وجود نداره یا اگر هم هست بیشتر توهمه هنرمندیه ، وگرنه تو تمام مصاحبه هایش،لااقل یکی موجود نیست تا از افتادگی و حتی سواد ایشان نشانه ای باشه و متاسفانه در اوج حماقت و دارای هوادارنی است که در گروه فکری خودش قرار دارند و جز این نیست

شما اگه با گذشته ی امیر بودی و به جایی که الان اون هست رسیدی بعد بشین پشت ادما حرف بزن

آدم حزب بادی مثل ای آدم باید از این کشور بیرون بندازنش بیرون.اینقدر بی ادب و گستاخه که به همه توهین میکنه.من تو چند نوبت شاهد هتک حرمت خانمها توسط این به اصطلاح هنرمند بودم و فکر میکنم باید اولین باری که به مردم بی ادبی کرد تنبیه میشد.حالا هم دیر نشده و با توجه به توهین به مقام قضایی باید برای همیشه تنبیه بشه.توهم ورش داشته و فکر میکنه واقعا هنرمنده.نه پسر جان تو حتی لیاقت خاک پا شدن استادانی چون شجریانو نداری. برو همون ممالک غربی و ادای خواننده ها رو دربیار.

هر کس سلیقه ایی داره عزیز شما نباید راجبع بقیه اینجوری قضاوت کنی چون خودتون این سبکو گوش نمیدین یا دوست ندارین یا هرچی ایشون اتفاقاَ هنرمند خوبین به هر حال انسان جایزو الخطاست و اگر اشتباهی کرده بابتش محاکمه میشه و تموم میشه میره پی کارش شما نباید چون از رپ و هیپ هاپ یا بقول خودتون سبک غربی و اجنبی خوشتون نمیاد زیر سوال ببرید این سبکو چون کلی طرفدار داره این سبک در بین مردم کشور و این سبک هیچ ربطی به سبک سنتی و استاد شجریان نداره ودر ضمنم یادتون نره که خود استادم از ایران… ادامه نظر »