خلاصه داستان قسمت اول سریال آسپرین

گوناگون ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

خلاصه داستان قسمت اول سریال آسپرین

چند وقتی است که سریال پر مخاطب شهرزاد به پایان رسیده است و شنیده ها حکایت از آن دارند که به جای آن سریال آسپرین می خواهد پخش شود. به تازگی باز هم شنیده شده است که قرار است قسمت اول از این سریال در نمایش خانگی پخش شود. این سریال نیز به صورت هفتگی است و دوستداران و علاقه مندان می توانند هر هفته داستان آن را دنبال کنند. در این مطلب جزییاتی از داستان قسمت اول آن را برای شما در نظر گرفته ایم.

چکیده ای از داستان قسمت اول سریال آسپرین:

بعد از شلیک گلوله ای که به دیواره جمجمه ی نیما اصابت کرد، او زنده ماند اما حافظه اش را از دست داد و هویت او معلوم نیست. دکتر صبوری به او کمک می کند تا حافظه اش برگردد… به تدریج نیما به یاد می آورد کسی که به او شلیک کرده همسر و فرزند خردسالش را نیز به قتل رسانده است. در مکانی که نیما تحت معالجه است، چندان به بیمارستان شباهت ندارد. پرستاری که دستیار دکتر است شخصیت مرموزی داشته و با افراد دیگری در تماس می باشد و تمامی اطلاعات خصوصی دکتر را درا ختیار آنان می گذارد.
داستان دیگری به موازات این قصه در یک خودروی حمل پول بانک در جریان است و شاهد گفتگوی ۳ نفر از ماموران محافظ پول هستیم که دو نفر از آنان افکار منفی در سر دارند و با شوخی های کلامی سر به سر همکار دیگر خود که فردی بسیار مسئول است می گذارند. در انتهای این قسمت می بینید که تبهکاری اقدام به سرقت مسلحانه از آنان نموده و موفق می شود محموله پول را به سرقت ببرد و …

نیما کیست؟؟ قاتل همسر و فرزند نیما چه کسی و چرا اقدام به قتل آنان نموده است؟ قاتل چه ارتباطی با همسر نیما داشت؟ هدف دکتر صبوری از کمک کردن به نیما چیست؟؟ پرستار چه نقشی داشته و با چه کسانی در ارتباط است؟ سرقت از خودروی حمل پول بانک و نقش محافظان چه ارتباطی با داستان دارد و … سوالات بسیاری که شما را مجاب خواهد نمود در انتظار قسمت دوم سریال آسپرین باشید.
خلاصه داستان قسمت اول سریال آسپرین
بازیگران سریال آسپرین
سریال آسپرین
داستان سریال آسپرین
خلاصه سریال آسپرین

پورتال رنگی _ خلاصه داستان قسمت اول سریال آسپرین
منبع: ۳ ترک

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !