عکسهای خودرو سفارشی "بی ام و" دختر شیخ ابوظبی - پورتال رنگی

خودرو ۲۲ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای خودرو سفارشی “بی ام و” دختر شیخ ابوظبی

می گویند دارندگی و برازندگی! واقعا درست گفته اند؛ اگر اهل دیدن عکسهای جدید خودرو هستید و یا در کل با دنیای خودرو آشنایی دارید می دانید که انواع مختلفی از خودروها وجود دارد که افراد بنا به وضعیت مالی شان آنها را خرید و مورد استفاده قرار می دهند. برخی که جزو اقشار مرفه هستند به این خودروها راضی نمی شوند و سفارش ساخت مدل خودرو با توجه به ویژگیهای مد نظرشان را می دهند. مثلا دختز شیخ ابوظبی یکی از این افراد است که در این مطلب تصاویری از خودرو او را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم.

ویژگی های خودرو بی ام و شاهزاده خانم

این خودرو در رنگ قرمز تیره به صورت منحصربه فرد تنها برای یک نمایندگی فروش از طرف خودروسازی “بی ام و” ساخته و طراحی شده است.

کلید خودروی سفارشی و ویژه “بی ام و” سری i8 طی مراسمی به دختر شیخ ابوظبی اعطاء شد.

به گزارش پورتال رنگی به نقل از اقتصاد انلاین، مهم‌ترین ویژگی و عنصر این خودرو رنگ و طرح آن است. این خودرو در رنگ قرمز تیره به صورت منحصربه فرد تنها برای یک نمایندگی فروش از طرف خودروسازی “بی ام و” ساخته و طراحی شده است. اگرچه رنگ خودرو با عنصرهای ویژه تعریف شده از طرف شرکت خودروسازی تفاوت دارد.

این خودرو تغیرات زیادی یافته و شرکت “اشنیتزر” متولی این تغییرات است. این تغییرات “افترمارکت”ها شامل اسپلیترهای جلو خودرو، باله‌های جانبی کنار درها، تایرهای دوقلوی 5 پر چرخ‌ها و اسپویلرهای برجسته ثابت در عقب می‌شوند.

همچنین بخوانید:  آیا خودروی بدون رانندگی می خواهید؟

نمای خارجی این خودرو کاملا سفارشی ساخته شده، چرم مشکی و سفید روی پایه اهرم تعویض دنده، صندلی‌ها، بدنه داخلی درها، داشبورد و فرمان دیده می‌شود.

تصاویر خودرو شاهزاد عرب

عکسهای خودرو سفارشی بی ام و دختر شیخ ابوظبی
عکسهای خودرو سفارشی بی ام و
خودرو سفارشی بی ام و دختر شیخ ابوظبی
خودرو سفارشی بی ام و

پورتال رنگی _ عکسهای خودرو سفارشی “بی ام و” دختر شیخ ابوظبی
منبع: اقتصاد آنلاین

vote
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x