ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها

اخبار و حوادث , بین الملل ۰۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دختر و پسر روسیه ای در اقدامی حیرت انگیز با شلیک گلوله دست به خودکشی زدند.

ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها

دو نوجوان ۱۵ ساله که در رسانه های روسیه با نام های دنیس و کاتیا شناخته شدند، با فرار از خانه سرنوشت تلخی را برای خود رقم زدند. پلیس با دریافت گزارش مفقودی دختر نوجوان از سوی خانواده اش، جستجوها را آغاز کرد تا به محل اختفای آنها رسید. پسر نوجوان در پاسخ مذاکره پلیس به سوی آنها شلیک می کرد. قبل از فرار، دنیس پای مادر کاتیا را هدف گلوله قرار داده بود. این دو دانش آموز ضمن اشتراک این فیلم  با نرم افزار پریسکوب، عکس های خود را قبل از مرگ نیز در اینستاگرام با کاربران به اشتراک گذاشتند. پلیس که این خانه را تحت محاصره درآورده بود هدف گلوله های پسر نوجوان قرار گرفتند.

ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها

پلیس با صرف ساعاتی برای مذاکره سپس با ورود به خانه سعی داشت به این قائله خاتمه دهد که با اجساد کاتیا و دنیس مواجه شد. در یکی از عکس ها نشان داده شده کاتیا اسلحه را به سمت سر دنیس نشانه گرفته است. دنیس در آخرین پست خود که در رسانه های اجتماعی گذاشت، نوشته بود: “من تو را دوست دارم، اما متوجه نشدی چگونه ذهن و زندگی مرا نابود کردی”. سپس از تمام دوستان، خانواده و آشنایان اش خداحافظی کرده بود. دو نوجوان عجیب و غریب اسلحه و مهماتی را نیز در آن خانه به همراه داشتند. هنوز انگیزه قربانیان از این اقدام هولناک مشخص نشده و تحقیقات پلیس برای روشن زوایای تاریک این پرونده ادامه دارد. در یکی از تصاویر نشان داده شده دنیس عکسی از رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین همراه مردی در دست داشته که با اشاره به آن مرد گفته باید کشته شود، اما پوتین مرد خوبی است. سپس کاتیا ادعا کرده بارها توسط این مرد مورد ضرب وشتم قرار گرفته است.

ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها

ادامه تصاویر:

ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها ماجرای خودکشی دختر و پسر نوجوان با شلیک گلوله به همدیگر + فیلم و عکس ها

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !