خون هزاران نفر روی دستان جیمی کارتر است !

گوناگون ۲۷ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

اگر این سیاستمدران کمی خطای مالی یا جنسی داشته باشند (مثل بیل کلینتون) احزاب رقیب آنها را به دادگاه میکشانند ولی اگر در سیاست اشتباه کنند که باعث خسارتهای مالی چند صد میلیاردی و کشتار و آوارگی میلیونها آدم شوند (مثل کارتر) هیچ پیگرد قانونی ندارند؟ شاید از این نظر سیاستمداران، هوای همدیگر را دارند. چون همه به اندازه کافی گند میزنند! و تقصیر را روی دیگران یا مذهب می اندازند! “

آلن درشویتز میگوید: خون هزاران نفر روی دستان جیمی کارتر است !

آلن درشویتز از صاحب نام‌ترین وکلای جنایی و حقوق مدنی در دنیا می‌گوید جیمی کارتر دلیل اصلی‌ تداوم جنگ بین اسرائیل و فلسطین است و بهتر است هیچ کس به حرف‌های او در رابطه با خاورمیانه گوش نکند.

لازم به ذکر است جیمی کارتر توافق اخیر ۵+۱ با جمهوری اسلامی را تاریخی‌ خواند و در گفتگو با آسوشیتدپرس گفت: «[پس از به نتیجه رسیدن توافق] اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود: خدا را شکر» و افزود: «به نظرم این توافقی بسیار عالی ست. و من به جان کری در بستن قراردادی که از هرگونه تخلف جلوگیری کند، اعتماد کامل دارم.»

سالها پیش دکتر مایک ایوانز پیشبینی‌ کرده بود که باراک اوباما همان سیاست‌های جیمی کارتر را دنبال می‌کند و همان اشتباهات فاحش را تکرار خواهد کرد . مایک ایوانز گفت که اوباما با همان ایدئولوژی کارتر به دنیا نگاه می‌کند! جیمی کارتر نیز ادعا کرده بود که برای صلح در خاور میانه تلاش می‌کند، اما همه ما نتیجه کار او را دیدیم!
دکتر مایک ایوانز ، در کتاب :”جیمی کارتر، حزب چپ لیبرال و هرج و مرج در جهان” مینویسد: جیمی کارتر مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار به جنگجویان اخوان المسلمین داد که با همان پولها طالبان و القاعده را بنیانگذاری کردند …
دکتر مایک ایوانز می‌گوید من این داستان «شوک آور» را به صورت کامل در کتاب “جیمی کارتر، حزب چپ لیبرال و هرج و مرج در جهان” شرح داده ام.
من نوشتم که چگونه تصمیمات اتخاذ شده باعث ایجاد امیدواری کاذب شد و ساختار جهان اسلام را تغییر داده و باعث ایجاد جنبش های افراطی متعصب که مسئول تروریسم در سطح جهان هستند، شد!

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !