دانلود آهنگ پسر حبیب خواننده برای پدرش

گوناگون ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دانلود آهنگ پسر حبیب خواننده برای پدرش

برای طرفداران دنیای هنر و موسیقی در این مطلب  دانلود آهنگ جدید از پسر حبیب محبیان را در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد پسندتان قرار گیرد. در ادامه می توانید بیوگرافی کامل حبیب خواننده را مطالعه کنید.

دانلود آهنگ پسر حبیب خواننده برای پدرش (2)

زندگی‌نامه

حبیب در ۴ مهر ۱۳۲۶ در شمیران به‌دنیا آمد. در خانوادهٔ او، برادرانش نیز به موسیقی علاقه داشتند اما تنها خود حبیب به موسیقی حرفه‌ای روی آورد. برادران او منوچهر، منصور و محمود، و خواهران او مریم و عفت هستند. علی‌رغم تمایل سایر برادرانش به ویولن، علاقهٔ وی از ابتدا به گیتار بود. دوران نوجوانی حبیب مصادف با پیدایش گروه بیتلز در دهه ۶۰ میلادی اروپا شد و این باعث علاقهٔ بیشتر وی به موسیقی گردید. با پذیرفته شدن در آزمون صداوسیما، زیر نظر مرتضی حنانه به فراگیری اصول و تدابیر آهنگسازی روی آورد. بعدها وی توانست به‌عنوان خواننده در تلویزیون استخدام شود. وی بعد از ۲ سال از استخدام در رادیو و تلویزیون به خدمت سربازی رفت و در آنجا نیز خواننده باشگاه افسران بود. وی از معدود خوانندگانی بود که در اجرای آهنگ‌هایشان از گیتار دوازده سیم استفاده می‌کرد.

زندگی خصوصی

همسر اول حبیب، شادی نام داشت. احمدرضا تنها فرزند حبیب از وی است که در ایران زندگی می‌کند. روزی شادی در خیابان پایش پیچ خورد و به علت آنکه احمدرضا را در آغوش داشت به زمین افتاد و در بیمارستان به دلیل حساسیت به آمپول پنی‌سیلین درگذشت. تقریباً همزمان با فوت همسر حبیب، مادر او نیز، به‌علت حملهٔ قلبی فوت کرد و این حوادث باعث شد که در اولین آلبومش یعنی «مرد تنهای شب» که در سال ۱۳۵۶ انتشار یافت بیشتر آهنگ‌ها را به یاد ایشان بخواند. آهنگ‌های «مادر» و «خرس کوکی» را به یاد مادرش، «شهلای من» و «خواب سرخ بوسه‌ها» را به یاد همسرش و «نگاهم» را به یاد هر دوی ایشان خواند. همسر دوم حبیب ناهید نام دارد که «محمد محبیان» ثمره ازدواج با اوست.

بازگشت به ایران

حبیب در سال ۱۳۶۰ به‌دلیل ممنوعیت خواندن وی در ایران، ایران را ترک کرد و در سال ۱۳۶۴ در لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا ساکن شد. او در سال ۱۳۸۸ با نگاشتن نامه‌ای به رئیس جمهور وقت، محمود احمدی‌نژاد، خواستار حضور در کشور شد و با موافقت ضمنی و پذیرفتن رعایت برخی شرایط به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و در رامسر، چهارصد دستگاه اقامت کرد.

اخبار جدید از پسر حبیب خواننده

محمد محبیان پسر مرحوم حبیب آهنگی را به یاد پدرش منتشر کرد.

محمد وی در گفتگویی گفت: این آهنگ را به پدرم تقدیم کرده ام و دلیل انتشار این قطعه صرفا برخاسته از دل خودم و ارتباطیست قلبی با روح حبیب که همواره نامش در شناسنامه من درخشان خواهد ماند.

ترانه ی این آهنگ ابتدا توسط حبیب به قلم در آمد و بعد از فوت وی توسط ترانه سرای دیگری تکمیل گردید.

گفتنی است محمد محبیان چند روز پس از فوت حبیب به ایران عزیمت کرد و پس از آن جهت ادای دین به پدر تصمیم به تولید این آهنگ گرفت.

برروی لینک زیر راست کلیک کرده و گزینه save link as… را انتخاب کنید.

لینک دانلود

پورتال رنگی _ دانلود آهنگ پسر حبیب خواننده برای پدرش

منبع: ویکی پدیا – سیمرغ

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !