عکس جدید از دختر ناز و دوست داشتنی مهناز افشار

فرهنگ و هنر ۱۹ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

عکس جدید از دختر ناز و دوست داشتنی مهناز افشار

همانطور که می دانید مهناز افشار مدتی است که صاحب فرزند دختری به نام لیانا شده است. این بازیگر کشورمان به ندرت از دخترش عکس منتشر می کند اما هر زمان که عکس جدیدی از لیانا انتشار می دهد به سرعت در فضای مجازی پخش می شود. در این مطلب عکس جدید از دختر ناز و دوست داشتنی مهناز افشار را برای شما عزیزان منتشر می کنیم. با ما همراه شوید.

عکس جدید از دختر ناز و دوست داشتنی مهناز افشار

افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. شباهت زیاد افشار به گوگوش، خواننده مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود. افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید.  افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد.

افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.

شایعات رسانه‌ها در مورد ازدواج او با واکنش تند او در توییتر همراه بود.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !