دختر ۱۳ ساله پس از یک سال حبس توسط ناپدری و برادرناتنی ، از بند آنها گریخت!

اجتماعی , خبری ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دختر ۱۳ ساله ای که توسط ناپدری و برادر ناتنی خود در زیرزمین حبس شده بود، پس از گذشت یکسال توانست خود را با استفاده از کلید یدکی آزاد کند.

چهارشنبه شب، دختر ۱۳ ساله ای در اوهایو آمریکا برای فرار از دست اسیرکنندگانش اقدام کرد. او از کلیدهای اضافی که یافته بود استفاده کرد و پس از اینکه پدر و پسر خانه را ترک کردند، فرار کرد.

“تیموتی سیبورو” که سابقا آتش نشان بوده و پسرش “استن سیبورو” شب گذشته به اتهام بچه دزدی و ایجاد خطر برای کودکان، بازداشت و تفهیم اتهام شدند. براساس گفته مقامات، این نوجوان بیش از یکسال در زیرزمین تاریکی بصورت دست بسته اسیر شده بود.

بر اساس گزارش NBC، دختر به پلیس گفته بود که به او ته مانده های غذا را می دادند و مجبور بوده در پاکتی حاوی آمونیاک قضای حاجت کند.  براساس گفته پلیس او کلید یدکی را پیدا کرده بود و تا ساعت ۹ چهارشنبه شب که پدر و پسر مجرم برای دویدن بیرون از خانه رفتند، صبر کرده بود و سپس از آنجا فرار کرده بود.

دو سرایدار او را سرگردان، در اطراف ساختمان اداری بندرگاه دیده بودند  وسریعا متوجه وجود مشکلی شده بودند. او به یکی از آنها که زن بود گفته بود که باید از یک سیستم پاداش ۵۰ امتیازی اطاعت می کرده و در صورت از دست دادن امتیازاتش ، تنبیهش اسارت بوده است.

هنوز مشخص نیست که دقیقا به چه دلیل تنبیه شده بوده است. او گفته بود که از سال ۲۰۱۲ مادرش را ندیده است زیرا به لاس وگاس سفر کرده اما نگفت چرا مادرش از آنجا رفته بوده است.  خانم سرایدار بیان کرد :” او بسیار دختر دوست داشتنی بوده و وقتی از او سوالاتی پرسیدم ، گفت که نباید حرف بزند وگرنه در دردسر می افتد. من هم گفتم که اینطور نیست و اگر مشکلی وجود دارد باید درباره اش حرف بزند تا به او کمک کنند.”

پس از تماس سرایدار ، پلیس به خانه دخترک حمله کرد و توانست دو بچه دیگر را از دست  پدر و پسر که قصد فرار با آنها را داشتند نجات دهد.  دخترک وضعیت ظاهری نامرتبی داشت و دچار آسیب روانی هم شده بود.

مجرمین در حین فرار با خود اسلحه حمل کرده بودند. همچنین پلیس در محل جرم، دستبند هایی که به میله ای زنجیر شده بودند را پیدا کرد. ظرف آمونیاک هم در آنجا پیدا شد. پدر و پسر به ۵۰۰ هزار دلار جریمه محکوم شدند. صفحات فیس بوک آنها، پر از مطالب بیهوده راجع به شیطان وحرکات عجیب دست بود که در گفتگویی، پسر مجرم ادعا کرده بود که این حرکات بیعت یک کودک با شیطان در شهر آنها بوده که در کارتونی آن را دیده است.

وقتی دوستان پسر در محاکمه علنی او را مسخره کردند، پدرش  از او دفاع کرد و گفت : ” بیرون از اینجا واقعا شیطان پرستی وجود دارد. و این مدل حرکات دست هم خیلی قبل از اینکه شما به دنیا بیایید وجود داشته است.”   او از مردم بخاطر اینکه پسرش را از شیطان پرستی منع می کنند انتقاد کرد.

وی تا سال ۲۰۰۴ آتش نشان بوده است. البته مدیرش می گوید چندان کارمند خوبی نبوده است. پس از اینکه بخاطر  تقاضای تخفیف در قیمت بستنی در زمان انجام وظیفه اخراج شده بود ، از شورای شهری شکایت کرد. در شکایت جداگانه ای هم گفته بوده که در حین نجات یک فرد دیابتی در منزل نامزدش، دو تن از جانشینان مدیر مرکز آتش نشانی به او حمله کرده اند.  نتیجه شکایت اخیر او مشخص نشد، البته رفتار خود وی به علت دفاع شخصی ندیده گرفته شد.

همسایه آنها که ساکن همان خیابان است ، می گوید که آنها اصلا علاقه ای به حرف زدن با مردم نداشتند و او هرگز آن دختر را ندیده بوده است. وی افزود: ” واقعا مسئله زشت و زننده ای است. اگر میدانستم حتما به زور هم که شده وارد خانه شان می شدم.”

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !