مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ یک دیدگاه

مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی

شاید ما دربهای چرخشی را بیشتر در اداه ها و سازمانهایی ببینیم که حالت عمومی دارند و کمتر دیده ایم که از این درب ها در خانه ها استفاده شود. در حالی که ما در این مطلب از پورتال رنگی برای شما مدلهایی را گرداوری کرده ایم که نشان از این نکته دارند که این مدل درب ها می توانند در منزل هم مورد استفاده قرار گیرد.

در حقیقت ما این مدل درب ها را از آن رو گرداوری کرده ایم که نخستین چیزی که در هر ساختمان توجه بیننده را به خود جلب می‌کند، ورودی آن است. امروزه انواع درب‌های ساختمان در مدل‌ها، متریال‌ها و رنگ‌های گوناگون طراحی شده‌اند. از جمله این درب‌ها، درب‌های چرخشی هستند که در کشور ما، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این درب‌ها به ویژه برای ورودی پارکینگ و حیاط، مناسب هستند و به دلیل ظاهر یکدستی که دارند، مورد توجه قرار می‌گیرند. در ادامه، تصاویر نمونه‌هایی از این درب‌های چرخشی را برای شما قرار داده‌ایم. برای دیدن این تصاویر، با ما همراه باشید.

مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی  مدل درب‌ های چرخشی برای دکوراسیون داخلی

زندگی رنگی با پورتال رنگی

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
اشی sqjrm

بنظر جالب وراحت میاید