آموزش درست کردن جعبه کادو برای هدایای خاص

هنر و دکوراسیون ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش درست کردن جعبه کادو برای هدایای خاص

درست کردن جعبه کادو: برای هر کدام از ما پیش آمده است که به اطرافیانمان به بهانه های مختلف کادو داده باشیم و ممکن است از سر نداشتن وقت و یا بنا به هر علت دیگر جعبه کادو را از بیرون تهیه کرده باشیم و یا با یک بسته بندی ساده کادوی خود را به فرد مد نظر هدیه داده باشیم؛ اما اگر فقط مقداری وقت بگذاریم و با وسایل موجود در منزل می توانی بسته بندی های منصر به فردی را درست کنیم که باعث شیک شدن کادو می شود که نشان از میزان اهمیت ما به ان فرد هدیه گیرنده دارد. در این مطلب به جزییاتی در این موارد پرداخته ایم که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان همراه قرار گیرد. با ما همراه باشید.

روشهایی ساده برای بسته بندی های منحصر به فرد

۱٫ بهار را در هدایای خود دخیل کنید

گل ها از گذشته بهترین گزینه برای قرار گرفتن در کنار هدیه ها بوده‌اند. با کمی خلاقیت از فصل بهار ایده بگیرید. کافی است کمی متفاوت تر به هدایا نگاه کرده و هدیه بی نظیری برای عزیزان خود بسته بندی کرده و آنها را شگفت زده کنید.
آموزش درست کردن جعبه کادو

از گل های بهاری برای تزیین هدایای خود استفاده کنید

۲٫ از چسب های رنگی استفاده کنید

چسب های رنگی علاوه بر نوستالژیک بودن بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند که به خوبی می‌توانید به روش های مختلف از آنها استفاده کنید. در انتخاب طرح چسب ها دقت کنید، طرح های زیاد شلوغ زیبایی هدیه تان را از بین می‌برند.
جعبه کادو فانتزی

چسب های رنگی بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند

۳٫ رنگ ها را به خاطر بسپارید

وقتی صحبت از هدایا و اوقات خوش می‌شود، پس خالی از لطف نیست که رنگ‌ها را در بسته بندی هدایای خود جای دهید. کامواها و نخ های رنگی بهترین گزینه برای این منظور هستند. در استفاده از آنها خلاقیت تان را دخیل کرده و هدایایی متنوع و خاص بسته بندی کنید.
آموزش تصویری درست کردن جعبه کادو

برای تزیین هدایا با کامواها و نخ های رنگی خلاقیت خود را بکار ببرید

۴٫ خلاقیت را فراموش نکنید

برای بسته بندی یک هدیه منحصر به فرد نیاز به صرف وقت و هزینه‌های زیاد نیست؛ گاهی به سادگی و با کمی خلاقیت می‌توانید یک هدیه منحصر به فرد و مقرون به صرفه را برای عزیزان خود تدارک ببینید. ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان کنید؛ حتما این هدیه برایشان خاطره انگیز خواهد شد.
هنر در خانه

ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان کنید

۵٫ نوستالژیک هدیه دهید

کاغذ‌های الگو یا ورق‌های کاهی یکی از آن عناصری است که حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد. هدیه خود را بسته بندی کنید و برای تزیین آن از یک کاغذ معمولی که اسم محبوب تان یا حتی یک جمله زیبا روی آن نوشته شده و این دو را با یک روبان با رنگ متفاوت و شاد به هم چسبانده‌اید، استفاده کنید. می‌توانید از رنگ مورد علاقه عزیزتان برای روبان کمک بگیرید که در این صورت مطمئن باشید بیش از بیش از شما سپاسگزار خواهد بود.
روشهای کادو دادن

کاغذ‌های الگو یا ورق های کاهی از عناصری است که حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد

۶٫ سرگرمی بسازید

وقتی به بچه‌های کوچک هدیه می‌دهید، توجه داشته باشید بسته بندی هدیه به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد. برای این منظور نقاشی کردن بهترین گزینه است! با این ایده بسته بندی هدایا می‌توانید در نهایت نقاشی آنها را به یادگار برای خود نگه دارید!
مدلهای جعبه کادو

بسته بندی هدیه برای کودکان به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد

۷٫ جنسیت فراموش نشود

بچه‌های کم‌سن دوست دارند همانند بزرگتر‌ها به نظر برسند و عقاید خودشان را مطرح کنند. وقتی شما به علاقه‌ها و سلیقه شان اهمیت می‌دهید، تاثیر بیشتری در ذهن شان خواهید گذاشت. پس در بسته  بندی هدایای آنها توجه به جنسیت را جدی بگیرید.
شیک ترین مدل جعبه کادو

در بسته  بندی هدایای بچه های کم سن و سال توجه به جنسیت را جدی بگیرید

پورتال رنگی _ آموزش درست کردن جعبه کادو برای هدایای خاص
منبع: بیتوته
درست کردن جعبه کادو

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !